Reklama

Od Toni Braxton do MC Hammera. Sławni muzyczni bankruci

Kiedy byli u szczytu, nie musieli martwić się o pieniądze. Jednak, gdy ich "pięć minut" minęło, pojawiły się problemy finansowe. Niektórzy swój gigantyczny majątek roztrwonili przez zbyt wystawne życie, inni stracili miliony dolarów z powodu błędnych decyzji. Oto sławni muzyczni bankruci.

Toni Braxton

Toni Braxton wpadła w tarapaty finansowe pod koniec lat 90. XX wieku. Informacja o bankructwie piosenkarki była o tyle zaskakująca, że gwiazda za sprawą przeboju "Un-Break My Heart" zarobiła gigantyczne pieniądze.

Reklama

Okazało się jednak, że nieznająca umiaru w zakupach wokalistka roztrwoniła fortunę szacowaną na około 170 milionów dolarów, a bankructwo oficjalnie ogłosiła w 2010 roku.

W trakcie wywiadu w telewizyjnym programie "20/20" piosenkarka broniła się, twierdząc, że za jej kłopoty finansowe odpowiedzialna jest wytwórnia płytowa. Później Braxton przyznała jednak, że przyczyną bankructwa był jej zakupoholizm.

"Uwielbiam piękne naczynia i ozdoby do domu. Trochę się zagubiłam, kupując te wszystkie rzeczy do mieszkania. Luksusowa droga pościel... Uwielbiałam takie towary. Wiem, że to mój problem" - powiedziała.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje