Reklama

Najlepsze wkręty z udziałem muzyków

1 kwietnia to dobra okazja, by przypomnieć najlepsze żarty z udziałem muzyków. Niektórzy z nich sami zostali wkręceni, inni z powodzeniem zrobili psikusa innym.

1 kwietnia to dobra okazja, by przypomnieć najlepsze żarty z udziałem muzyków. Niektórzy z nich sami zostali wkręceni, inni z powodzeniem zrobili psikusa innym.

Adele gwiazdorzy w restauracji

Adele, która gościła w programie Ellen DeGeneres, postanowiła z udziałem prowadzącej wkręcić pracowników amerykańskiej restauracji Jamba Juice.

Zadaniem brytyjskiej wokalistki było wejść do lokalu i wypowiadać komunikaty, które przez zamontowane specjalnie słuchawki przekazywała jej Ellen. Adele wykonując słowo w słowo jej polecenia robiła wrażenie kapryśnej i nieco ekscentrycznej diwy, która chce wziąć dużą porcję napoju, ale w małym kubku, podkreśla, że "pieniądze nie grają roli", prosi asystentkę, by ta uczesała jej włosy, pije własny alkohol oraz zjada stojącą przy barze zieloną pszenicę.

Reklama

Dopiero na koniec Adele zdradziła pracownikom restauracji, że zostali przez nią wkręceni. "To jest ohydne!" - mówiła wokalistka wyjmując z ust pszenicę.

Taylor Swift zaatakowana w łazience

Wspomniana wcześniej Ellen DeGeneres nie tylko wkręca innych z pomocą gwiazd, ale także lubi zaskakiwać i straszyć swoich gości.

Jedną z jej "ofiar" była kiedyś m.in. Taylor Swift. Kiedy wokalistka, która miała wziąć tego dnia udział w programie, przybyła na miejsce, została "zaatakowana" przez Ellen ukrytą w łazience.

"To była najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłam" - powiedziała Ellen krótko po zdarzeniu.

Rihanna przyszła po swoje pieniądze

Rihanna, która jest wielką fanką żartów w wykonaniu Jimmy’ego Kimmela, sama też postanowiła wkręcić prowadzącego. 

Wokalistka, przy współpracy z jego bliskimi, zakradła się nocą do sypialni prezentera i obudziła go swoim utworem "Bitch Better Have My Money".

Zaspany Kimmel nie wiedział, co się dzieje, kiedy Rihanna, świecąc mu w oczy latarką i rozrzucając wokół banknoty, skakała po jego łóżku i pytała "gdzie są jej pieniądze".

Telefoniczne pogaduszki Eltona Johna z Putinem

Elton John padł ofiarą żartu dwóch rosyjskich prezenterów telewizyjnych.

Wszystko zaczęło się od tego, że gwiazdor wyraził chęć spotkania z Władimirem Putinem, by poruszyć kwestię tamtejszego prawa dotyczącego osób homoseksualnych.

Elton John opublikował 14 września 2015 roku zdjęcie Władimira Putina i opatrzył je komentarzem: "Dziękuję Prezydentowi Władimirowi Putinowi, że porozmawiał ze mną dziś przez telefon. Czekam na spotkanie twarzą w twarz i rozmowę o prawach osób LGBT w Rosji". Jak się okazało, był to tylko psikus, jaki wymyślili Vladimir Krasnov oraz jego partner Alexei Stolyarov. Znani jako Vova i Lexus zaaranżowali tę fałszywą rozmowę telefoniczną, którą mieli później wyemitować w swoim programie.

Bjork wokalistką Led Zeppelin

1 kwietnia 2009 roku Bjork postanowiła zrobić psikusa swoim fanom. Artystka poinformowała nie tylko, że jest wielką fanka zespołu Led Zeppelin, ale że przyjęła propozycję i dołączy do grupy jako wokalistka. Oświadczenie to Islandka opublikowała na swojej stronie internetowej. W wiadomości podała także informację, że zaplanowano już trasę koncertową, która rozpocznie się w czerwcu 2009 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rihanna | Adele | Björk | Jimmy Kimmel | Taylor Swift | Elton John

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy