Reklama

Gwiazdy muzyki występują w serialach (część pierwsza, zagraniczni artyści)

Pod koniec maja w amerykańskiej telewizji pojawił się ósmy odcinek piątego sezonu "Gry o Tron". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zagrali w nim członkowie metalowej grupy Mastodon. Muzycy wystąpili jako "dzicy" a ich epizod, jak to w tym serialu bywa, zakończył się śmiercią.

Justin Bieber został zastrzelony w "CSI"

Justin Bieber i Nelly Furtado - seria "CSI"

Również zgonem zakończył się epizod Justina Biebera w serialu "CSI: Las Vegas". Idol nastolatków zagrał Jasona McCanna w dwóch odcinkach.

Reklama

W ostatnim z jego udziałem został zastrzelony przez jednego z policjantów. Śmierć artysty bardzo ucieszyła internautów, którzy stwierdzili, że Bieber zginął za swoje przestępstwa wobec muzyki.

W nowojorskim "CSI" pojawiła się natomiast Nelly Furtado, gdzie zagrała Avę Brandt, profesjonalną złodziejkę oskarżoną o morderstwo.

Zobacz jak Justin Bieber zginął w "CSI":

The Flaming Lips - “Beverly Hills 902010"

“Nie lubię alternatywnych zespołów, ale ci dają czadu" - krzyczał w serialu Steve Sanders, grany przez Iana Zeringa. Blondwłosy bohater oklaskiwał nikogo innego tylko grupę The Flaming Lips.

Zobacz dyskotekę z The Flaming Lips:

Geri Halliwell (Spice Girls) - “Sex w wielkim mieście"

Brytyjska wokalistka zaliczyła niewielki epizod w serialu. Zagrała ona Phoebe, która przekazała jednej z głównych bohaterek informację o basenie na szczycie apartamentowca. W "Seksie w wielkim mieście" gościnnie pojawił się również Lenny Kravitz.

Britney Spears, Katy Perry i Jennifer Lopez - "Jak poznałem waszą matkę?"

Gwiazdy muzyki często odwiedzały ten popularny serial. Britney Spears w 2008 roku pojawiła się w nim jako recepcjonistka, którą uwiódł Barney Stinson. W 2011 roku w show wystąpiła Katy Perry. Zagrała ona kuzynkę Zoey, którą również próbował poderwać Barney Stinson. W serialu pojawiła się również Jennifer Lopez. Wcieliła się w rolę Anity Appelby.

Katy Perry w "Jak poznałem waszą matkę":

Kelly Clarkson - "Przereklamowani"

Wokalistka pojawiła się w pilotażowym odcinku serialu, w którym to zagrała samą siebie. Clarkson w "Przereklamowanych" chciała odciąć się od klasycznych dla siebie piosenek i w końcu śpiewać o seksie.

Kelly Clarkson w "Przereklamowanych":

Max i Caroline oczarowują osoby z wytwórni muzycznej, dzięki czemu otrzymują możliwość lotu prywatnym odrzutowcem na rozdanie nagród Grammy. W samolocie spotykają nikogo innego tylko 2 Chainza.

Snoop Dogg - "Detektyw Monk"

To było jedno z niezwykłych spotkań. Przerażony życiem Adrian Monk spotkał na swojej drodze rapera, który w dodatku został oskarżony o morderstwo. Murderuss (bo tak nazywał się w filmie Snoop) zatrudnił prywatnego detektywa, aby oczyścił go z zarzutów. Do tego odcinka Snoop Dogg nagrał własną wersję piosenki otwierającej serial.

Intro Snoop Dogga w "Monku":

Kid Rock - "Dolina Krzemowa"

Kontrowersyjny wokalista próbuje rozruszać grupę programistów, ale w żaden sposób mu się to nie udaje. Tak zaczyna się pierwszy odcinek coraz popularniejszego w Polsce serialu "Dolina krzemowa". Kid Rock został przedstawiony w serialu jako najbiedniejszy koleś na imprezie, co miało doprowadzić go do frustracji.

Stevie Wonder - "Cosby"

Niewidomy muzyk zagrał w serialu samego siebie. Drogi kultowych bohaterów splotły się z gwiazdą dzięki stłuczce samochodu rodziny z limuzyną artysty. Wonder, chcąc wynagrodzić rodzinie niedogodności, zaprosił ją do studia nagraniowego.

Zobacz jak zaprezentował się Stevie Wonder w serialu:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje