Reklama

Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały – wrzesień 2016

Co interesującego wokaliści i muzycy mówili w zeszłym miesiącu? Oto nasze zestawienie!

"Nie mam planów, aby grać i śpiewać. Kiedy będę chciał coś przekazać i uznam, że nadszedł odpowiedni moment, by zrobić to bez niej (Joey Feek - przyp. red.), to wtedy znów będę grał i śpiewał. Obecnie jednak na to się nie zanosi" - Rory Feek dla People.com o końcu kariery. Żona muzyka, która była również wokalistką w jego zespole, zmarła w marcu 2016 roku po długiej walce z rakiem.

"Jutro użyję mojego ciała jako wabik, aby pomóc zmienić świat" - Katy Perry na Instagramie o nadchodzących wyborach w Stanach Zjednoczonych. Wokalistka wystąpiła w specjalnym spocie, zachwalającym udział w głosowaniu i zachęcającym obywateli do rejestrowania się w lokalach wyborczych.

Reklama

"Osoby z najlepszymi głosami są zazwyczaj palaczami. Rzuciłam palenie i jestem przekonana, że mój wokal jest teraz słabszy" - Adele o nałogu w wywiadzie etalk.ca. Wokalistka paliła nawet 25 papierosów dziennie. Postanowiła rzucić, gdy lekarze ostrzegli ją, że może stracić głos.

"Pieski ze schroniska na Paluchu zaprosiły mnie do wspólnej sesji zdjęciowej. Rezultaty naszej pracy od jutra w sklepach. Pamiętajcie, te cudowne stworzenia czekają na nowy, kochający dom - trzymam za Was kciuki!!!" - Kasia Moś o sesji zdjęciowej w "Playboyu".

"Dla mnie to po prostu dobry moment, żeby odpuścić. Nie dlatego, że straciliśmy Mala, Phila czy Briana. Oczywiście, gdy dzieją się takie rzeczy, wszystko się zmienia. Gdy zmarł Bon [Scott - przyp. red.] też się zmieniło. To naturalne, ale to nie powód mojej decyzji. Jestem gotowy, żeby zrezygnować i robić, to co chcę robić - Cliff Williams o odejściu z AC/DC.

"To prawda, Kurt żyje. Potrzebował czasu, aby nauczyć się grać na gitarze prawą ręką. Znalezienie lewostronnej gitary nie jest łatwe. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że znów jest z nami, wybaczamy mu cały ten smutek, który tkwił głęboko w naszych sercach" - członkowie Nirvany ironicznie na Facebooku o teoriach spiskowych dotyczących śmierci Kurta Cobaina.

"Brzmi to głupio, ale zawarłam wtedy 'pakt z Bogiem'. Siedzę tu teraz, żyję i jeszcze nigdy nie byłam tak popularna i szczęśliwa, jak jestem obecnie" - Demi Lovato o wyjściu z uzależnień.

"Kiedy się skończyło, rozpętało się piekło. Dla nas obojga była to zła sytuacja. To z pewnością nie było w porządku, więc się skończyło, ale wszystkie te rzeczy, które wydarzyły się potem..." - Calvin Harris o zakończeniu związku z Taylor Swift dla magazynu "GQ".

"Jestem zwolenniczką noszenia bikini na scenie. Bikini i spódnice to moja nowa rzecz. Nie wiem, jak to będzie wyglądało, gdy wrócę do Wielkiej Brytanii." - Charli XCX o noszeniu bikini w wywiadzie dla "People".

"Czasami zastanawiam się: 'Co ja robię? Mogłabym być nauczycielem'" - Britney Spears w rozmowie z NME o swojej karierze.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje