Reklama

Reklama

Gwiazdy muzyki powiedziały – grudzień 2016

O czym mówili wokaliści, piosenkarki i muzycy pod koniec 2016 roku? Sprawdźcie nasze podsumowanie.

"Jestem w głębokim szoku. Straciłem ukochanego przyjaciela - najmilszą, najbardziej szczodrą duszę i doskonałego artystę. Moje serce jest z jego rodziną, przyjaciółmi i wszystkimi fanami" - Elton John na Instagramie krótko po śmieci George'a Michaela. Legendarny wokalista, autor tekstów i producent zmarł 25 grudnia w wieku 53 lat.

"Jako kobieta akceptuję swoje wady i dobrze mi w mojej skórze" - Mel B na Instagramie na temat naturalności kobiecego ciała.

"Zrobiono ze mnie pijaka, desperata, który lata z pistoletem, a nikt nie interesuje się, jak było naprawdę" - Ryszard Rynkowski w magazynie "Show" o swoim listopadowym aresztowaniu, załamaniu nerwowym i nagonce na jego osobę.

Reklama

"Musiałam zacząć od nowa i pokazać to ludziom po swojemu. Moje blizny są, jak mapa drogowa. Chciałam pokazać innym kobietom, że to jest OK" - Anastacia w rozmowie z Lorraine Kelly na temat nagiej sesji zdjęciowej do magazynu "Fault".

"Po czterech i pół roku bycia razem, zostałyśmy poinformowane, przez jej przedstawicieli, że Camila zdecydowała się odejść z Fifth Harmony. Życzymy jej wszystkiego dobrego" - członkinie Fifth Harmony na Facebooku po odejściu z grupy Camili Cabello.

"To dla mnie codzienny wysiłek, nawet w czasie promocji albumu, aby regulować mój system nerwowy, żebym nie wpadała w panikę w okolicznościach, które dla wielu wydają się normalnymi życiowymi sytuacjami. Przykładem jest wyjście z domu albo dotknięcie przez obcą osobę, która zwyczajnie chce podzielić się ze mną entuzjazmem do mojej muzyki" - Lady Gaga w programie "Today" o swoich problemach psychicznych. Wokalistka cierpi na zespół stresu pourazowego. To efekt gwałtu, którego ofiarą padła wiele lat temu.

"Przyjdzie czas, żeby się żegnać z publicznością za jakieś pięć lat. Bogu dziękować jeszcze żyję i dopóki stoję, zęby i włosy mi nie wypadną, dopóty będę robił karierę" - Zbigniew Wodecki dla Newserii Lifestyle o końcu kariery.

"Byłem przygotowany kondycyjnie. Sędzia przerwał walkę ze względu na moje zdrowie. Nie byłem zamroczony za podwójną gardą, ale zasady są takie, że Mariusz przywalił czterema młotkami, nie sklinczowałem go i sędzia przerwał walkę" - Popek o przegranej walce z Mariuszem Pudzianowskim w trakcie 37. gali KSW.


"Chciałem spotkać się z Trumpem, by porozmawiać o multikulturowych kwestiach. To m.in. znęcacie się, wsparcie dla nauczycieli, modernizacja programów nauczania i przemoc w Chicago" - Kanye West o spotkaniu z Donaldem Trumpem.

"Pierwszego dnia, kiedy ukazała się piosenka, byłam w szoku i nie wiedziałam, jak sobie z tym poradzić. Rano, w dniu, w którym utwór miał premierę, otrzymywałam świetne opinie, spojrzałam na moją mamę i powiedziałam: ‘W końcu to zrobiłam! Wyszło!’. Mama się rozpłakała. To był bardzo emocjonalny moment" - Noah Cyrus dla magazynu Billboard o odbiorze jej pierwszego singla "Make Me (Cry)".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL