Reklama

Reklama

5 najpopularniejszych występów w "Szansie na Sukces"

29 kwietnia 2012 roku w TVP2 wyemitowano ostatni odcinek "Szansy na Sukces". Z tej okazji przypominamy pięć najpopularniejszych występów w historii muzycznego programu, które można odnaleźć na Youtube.

29 kwietnia 2012 roku w TVP2 wyemitowano ostatni odcinek "Szansy na Sukces". Z tej okazji przypominamy pięć najpopularniejszych występów w historii muzycznego programu, które można odnaleźć na Youtube.
"Szansa na sukces" w TVP emitowana była w latach 1993 - 2012 /Piotr Fotek /Reporter

Donald Tusk śpiewa "Wśród nocnej ciszy" (2,1 miliona wyświetleń)

W grudniu 1996 roku Donald Tusk, który w kolejnych latach stanie się czołowym politykiem w kraju, pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Unii Wolności. "Ostatnio ćwiczę kolędy" - mówił w programie specjalnym "Szansy..." przyszły premier Polski. "Być może za parę tygodni będzie pan bogaty" - życzył mu Wojciech Mann.

Prowadzący dla Tuska wylosował kolędę "Wśród nocnej ciszy". "Myślę, że zgodzicie się ze mną, że pan przesadził w samokrytyce swojego śpiewu, ponieważ szereg nut było na swoim miejscu" - podsumował występ Mann. Nagranie w 2012 roku pojawiło się na koncie Kancelarii Premiera i od tamtego momentu zdobyło ponad 2 miliony wyświetleń.

Reklama

Ewa Farna śpiewa "Za młodzi, za starzy" (1,9 miliona wyświetleń)

Zanim Ewa Farna zdobyła ogromną popularność, próbowała sił w "Szansie na sukces". Wokalistka pojawiła się w odcinku, którego gwiazdą był Jacek Cygan (marzec 2006). Farna zachwyciła jury piosenką "Za młodzi, za starzy", wygrała program i w nagrodę zaśpiewała z Ryszardem Rynkowskim.

Sama Farna gwiazdą odcinku była w 2011 roku. Wygrała go Martyna Sojka.

Pani Celina śpiewa "Kolejny raz" (1,6 miliona wyświetleń)

"Celina, damy czadu" - zapowiadała Doda występ jednej z uczestniczek programu, która wykonywała przebój Virgin "Kolejny raz" (październik 2005). Mimo iż wokalistka niezbyt zachwyciła się wokalem pani Celiny, to mimo to oszczędziła jej krytyki. 

Pan Wojciech śpiewa "Ocalić od zapomnienia" (818 tysięcy wyświetleń)

Wojciech Bałwako w dobie internetu mógłby zostać jego gwiazdą. Los chciał, że uczestnik pojawił się w programie w 1994 roku, którego gościem był Marek Grechuta. Mimo to, "brawurowe" wykonanie "Ocalić od zapomnienia" zdobyło po latach ponad 800 tys. wyświetleń na Youtube.

Margaret śpiewa "Znam cię na pamięć" (812 tysięcy wyświetleń)

Małgorzata Jamroży, czyli Margaret, w programie "Szansa na sukces" pojawiła się dwukrotnie. W 2006 roku wykonała piosenkę Steni Kozłowskiej "Będę czekać" i została wyróżniona, a w 2009 roku zaśpiewała "Znam cię na pamięć" Brodki i wygrała program. Właśnie dzięki temu przyszła gwiazda pop wystąpiła również w Sali Kongresowej w finale sezonu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL