Reklama

10 zakurzonych hitów z programu "30 ton - lista, lista przebojów"

"30 ton - lista, lista przebojów" - tymi słowami Dariusz Odija zaczynał przez niemal 11 lat kultowy program muzyczny. Co tydzień prezentowano w nim 30 najpopularniejszych piosenek w Polsce. Zestawienie tworzone było na bazie sprzedaży albumów oraz popularności singli w stacjach radiowych. W zestawieniu triumfowali kultowi wykonawcy, ale nie tylko…

Natalia Oreiro - "Me Muero De Amor" (1 tydzień na 1. miejscu)

Urugwajska aktorka i piosenkarka w pewnym momencie cieszyła się w Polsce statusem jednej z największych gwiazd. Jej przyjazd do Polski wywołał euforię tysięcy fanek i fanów. Nic dziwnego, bo telenowelę "Zbuntowany anioł" w latach 90. śledziły miliony telewidzów. Przy okazji seriali (Oreiro zagrała m.in. w produkcjach "Kachorra to ja", "Jesteś moim życiem" oraz "Amando O") Oreiro promowała swoją muzykę.

Reklama

Jednym z jej największych przebojów był utwór "Cambio Dolor" z debiutanckiej płyty "Natalia Oreiro"(w Polsce pokryła się platyną), który włączono do czołówki serialu "Zbuntowany anioł". Co ciekawe, piosenka nigdy nie trafiła na pierwsze miejsce listy przebojów "30 ton". Zrobił to natomiast singel "Me Meuero De Amor".

Po debiucie artystka wydała jeszcze dwie płyty "Tu Veneno" oraz "Turmalina". Żadna nie odniosła podobnego międzynarodowego sukcesu jak pierwszy album.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama