Reklama

Stroją sobie żarty z Susan?

Zespół Rage Against The Machine wyciąga rękę do znanego krytyka i muzycznego biznesmena Simona Cowella. Muzycy zaproponowali Cowellowi, że na zgodę wystąpią w duecie z Susan Boyle.

Przypomnijmy, że na linii RATM - Simon Cowell było gorąco tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Fani muzyki mieli dość tego, że co roku najpopularniejszym singlem w okresie bożonarodzeniowym jest zawsze cover w wykonaniu jednego z protegowanych Cowella, których ten lansuje w programie "The X Factor" (Cowell jest pomysłodawcą i jurorem show). Tym razem bohaterem miał być Joe McElderry z utworem "Climb" z repertuaru Miley Cyrus. Jednak przeciwnicy lukrowanej muzyki z telewizji skrzyknęli się w internecie i masowo zaczęli kupować w internecie singel "Killing In The Name" nagrany przez Rage Against The Machine w 1992 roku.

Reklama

Efekt był taki, że pierwszy raz od kilku lat protegowany Cowella nie znalazł się na szczycie brytyjskiej listy przebojów w przedświątecznym tygodniu. Akcja fanów muzyki zakończyła się pełnym sukcesem, ku zaskoczeniu członków amerykańskiej grupy, którzy jednak wyrazili swoje poparcie dla przedsięwzięcia.

Wtedy to do kontrataku przystąpił Cowell. Zarzucił zespołowi, że niszczą utalentowanego chłopaka (McElderry'ego), który niczym przecież nie zawinił.

Teraz ta historia ma swój dalszy ciąg. Członkowie Rage Against The Machine chcą się pogodzić z Simonem Cowellem i proponują duet z innym talentem z jego stajni - Susan Boyle.

"Mam nadzieję, że Simon nie ma do nas żalu. Jemu wydawało się, że to kampania znęcania się nad tym chłopakiem, ale prawda jest taka, że Brytyjczycy potrzebowali zmiany" - mówi Zack de la Rocha.

"Po świętach słuch o tym Joe zaginął, ale nic do niego nie mamy. Programy Simona od czasu do czasu produkują prawdziwe talenty. Uwielbiamy Susan Boyle, jest gorąca" - komplementuje wokalistkę kolega z branży. I składa propozycję:

"Pokażmy, że między nami [między grupą i Cowellem - przyp.red] nie ma niesnasek. Chcielibyśmy, żeby Susan wystąpiła razem z nami w lecie. To znakomita wokalistka i bylibyśmy zaszczyceni, gdybyśmy mogli wykonać 'Killing In The Name' właśnie z nią. Wszyscy ją znają w Stanach. Ona może zaśpiewać wszystko" - uważa Zack.

Przypomnijmy utwór, który RATM chcą wykonać razem z Susan:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rage Against The Machine | susan boyle | żarty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje