Reklama

Rozstali się z wokalistką

Po ponad 7 latach wspólnej pracy, nieco zapomniana już gotycka grupa Desdemona postanowiła rozstać się z dotychczasową wokalistką Agatą Pawłowicz.

Jeszcze w 2007 roku muzycy Desdemony przekonywali, że następca płyty "Version 3.0." (2004) będzie sporym zaskoczeniem dla fanów.

Reklama

"Trzeci album Version 3.0 pokazał, w jakim kierunku zmierzamy - nie jest to muzyka gotycka, z jaką nas aż do ukazania się tej płyty kojarzono. Te zmiany i kierunek, jaki obraliśmy podczas prac nad kolejna płytą, nie do końca był tym, z czym Agata chciała się utożsamiać. Jak twierdziła, nie jest to coś, czego ona oczekuje od muzyki" - czytamy w oświadczeniu zespołu.

Decyzja o rozstaniu z dotychczasową wokalistką została podjęta jednogłośnie, choć jak mówią sami muzycy, było to "bardzo ciężkie i bolesne".

"Spędziliśmy razem kawał czasu, przeżyliśmy wiele wspaniałych koncertów jednak, jeżeli ludzie rozstają się po tylu latach, muszą być ku temu bardzo ważne powody. Życzymy Agacie wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym i artystycznym" - dodają członkowie Desdemony.

Poznaliśmy już nazwisko następczyni Agaty Pawłowicz. Została nią Agnieszka Leśna. Z nią w składzie Desdemona kończy prace nad materiałem na czwarty album.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: pawłowicz | muzycy | wokalistka | rozstania | Desdemona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje