Reklama

Reklamy na niebie

W sklepach jest już płyta "Reklamy na niebie" punkrockowej formacji Leniwiec. Grupa promuje materiał podczas trwającej piątej edycji trasy "Punky Reggae Live".

Twórczość Leniwca to melodyjny, czadowy punk rock wzbogacony dźwiękami akordeonu i puzonu. Dochodzą do tego zazwyczaj zaangażowane i polityczne, ale czasem też zupełnie niepoważne, teksty.

Reklama

W maju 2001 po sześciu latach działalności ukazała się debiutancka płyta zespołu zatytułowana "Z tarczą lub na tarczy". Po wysłuchaniu tego materiału Jurek Owsiak zaprosił Leniwca na Przystanek Woodstock.

Występ na tym festiwalu był dla muzyków wydarzeniem niezapomnianym, jednak muzycy Leniwca ciepło wspominają chyba wszystkie koncerty, nawet te małe, zwłaszcza w miejscach tak dziwnych jak basen miejski, tama przeciwpowodziowa czy dyskoteka z rurką do striptizu na środku sceny.

Od występu na Przystanku Woodstock i wydania pierwszego materiału (wówczas jeszcze tylko w formie kasety) działalność Leniwca nabrała dużego tempa. Zespół zaliczył koncerty u boku punkowych legend jak The Exploited i GBH; pojawił się też na festiwalach Puntala (Finlandia), Antifest (Czechy), Punk am Ring (Niemcy).

Płytę "Reklamy na niebie" zespół promuje podczas trwającej obecnie piątej edycji trasy "Punky Reggae Live" u boku Farben Lehre i Końca Świata.

Dołącz do fanów "Punky Reggae Live" w serwisie Muzzo.pl.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Leniwiec | edycji | trasy | Live | reklamy | Leniwiec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje