Reklama

Reklama

Linkin Park wystąpią w Warszawie

Pierwszą gwiazdą tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival będzie amerykańska grupa Linkin Park! Festiwal odbędzie się w dniach 9-10 czerwca na stadionie Legii Warszawa.

Fani Linkin Park od dawna czekają na ich powrót do Polski. Wprawdzie chłopaki z Los Angeles są już po debiucie koncertowym w naszym kraju (support przed Pearl Jam na Stadionie Śląskim w 2007 roku), ale ich ówczesną popularność trudno porównywać z tym, co się dzieje obecnie.

Choć i wtedy świecili niesamowite tryumfy, byli już przecież po słynnej współpracy z Jayem-Z, bestsellerowym "Numb/Encore" i promowali swoje świeże wydawnictwo "Minutes to Midnight" . To jednak dopiero teraz mogą się pochwalić ponad 40 milionami fanów na Facebooku i kolejnym bestsellerowym albumem "A Thousand Suns".

Reklama

Linkin Park sprzedali dotąd ponad 50 milionów albumów na całym świecie i zgarnęli dwie nagrody Grammy.

Zgodnie z obowiązującymi trendami żyją nie tylko rock'n'rollem. Formacja od lat angażuje się w akcje charytatywne. Muzycy przekazali cenne pamiątki zespołu na aukcje, z których dochód przekazany jest na pomoc ofiarom trzęsień ziemi w Japonii i na Haiti.

Linkin Park to obecnie czołówka i komercyjna, i artystyczna. Ich energia koncertowa jest wręcz legendarna.

To dopiero pierwszy headliner tegorocznego festiwalu. Organizatorzy zapewniają, że mają w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek. Kolejne gwiazdy zdradzą wkrótce. Bilety na Orange Warsaw Festival 2012 trafią do sprzedaży już w przyszłym tygodniu.

Zobacz teledyski Linkin Park na stronach INTERIA.PL!

Sprawdź teksty piosenek Linkin Park w serwisie Teksciory.pl. Dodaj własne tłumaczenia!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje