Reklama

Jak eksportować polską muzykę?

Czy polska muzyka ma szanse na Zachodzie? Jak ją promować, jak sprzedawać? Czy festiwal to dobry pomysł na promocję miasta? Nad tym wszystkim zastanawiać się będą przedstawiciele branży muzycznej na konferencji New Directions 2, która odbędzie się w Warszawie, w dniach 15-16 października.

New Directions to wydarzenie towarzyszące Free Form Festival, imprezie typowo miejskiej, nie dziwi więc, że tematyka konferencji w tym roku skupi się na wpływie festiwali muzycznych na miasta, w których są organizowane. W dyskusjach, oprócz przedstawicieli rodzimej branży, wezmą udział znakomici goście z zagranicy m.in. z Wielkiej Brytanii, Francji, Danii i Belgii.

Reklama

Uczestnicy konferencji będą również próbowali odpowiedzieć na pytanie, jak eksportować polską muzykę - w tej części spotkania udział wezmą m.in. menedżerowie, którzy z powodzeniem organizują koncerty polskich wykonawców za granicą.

Gościem specjalnym konferencji New Directions 2 będzie Karl Bartos, były muzyk legendarnej formacji Kraftwerk i profesor Uniwersytetu Sztuki Nowoczesnej w Berlinie. Jego wykład, pod hasłem "Musica ex machina", poświęcony będzie wpływowi technologii na ewolucję muzyki.

New Directions 2 odbędzie się w dniach 15-16 października w Centralnym Basenie Artystycznym, w Warszawie.

Więcej informacji i rejestracja tutaj.

Sprawdź szczegóły Free Form Festival w serwisie Muzzo.pl.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: NEW | Warszawa | festiwal | muzyka. | polska muzyka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje