Reklama

Grammy: Moby w duecie z Jill Scott

Moby, znany amerykański muzyk i DJ, wystąpi podczas wręczenia tegorocznych nagród Grammy w duecie z Jill Scott, cenioną wokalistką soulową. W ostatniej chwili do listy artystów, którzy wystąpią 21 lutego w sali Staples Centre, w Los Angeles, dołączyła Sheryl Crow.

Jak już wcześniej informowano, na gali wręczenia najważniejszych nagród muzycznych na świecie wystąpią Madonna, U2, Christina Aguilera, Destiny's Child, Faith Hill, 'N Sync i Dolly Parton, a także Eminem w duecie z Eltonem Johnem.

Reklama

Wiadomo także, kto będzie wręczał nagrody w poszczególnych kategoriach. Są to m.in.: Tony Bennett, Carson Daly, Gloria Estefan, Vince Gill, Joni Mitchell i Sisqo.

Zaproszenie Moby'ego, Jill Scott i Sheryl Crow wydaje się dość oczywiste, jako że wszyscy są nominowani do tegorocznych nagród Grammy.

Dzień przed ich wręczeniem, w Staples Centre odbędzie się debata na temat "Nietolerancja w muzyce". Udział w niej zapowiedzieli przewodniczący Akademii Grammy Michael Greene oraz przedstawiciele Związku Gejów i Lesbijek Przeciwko Zniesławieniu (GLAAD). Nikt nie ukrywa, iż w dużej mierze ma to związek z Eminemem, który pojawi się następnego dnia na uroczystości.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Moby | The Dumplings | Grammy | Jill Scott | Sheryl Crow | Richard Melville Hall

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje