Fryderyki 2022: Co działo się na scenie?
Tegoroczna gala odbywała się w szczecińskiej Netto Arenie. Uroczystość prowadzili: Gabi Drzewiecka, Agnieszka Szulim, Damian Michałowski i Agnieszka Kołodziejska. Najwięcej szans na statuetki mieli m.in. Daria Zawiałow, sanah, Kaśka Sochacka i Hania Rani. Zobacz co działo się na scenie podczas gali!

Fryderyki 2022: Co działo się na scenie?
Tegoroczna gala odbywała się w szczecińskiej Netto Arenie. Uroczystość prowadzili: Gabi Drzewiecka, Agnieszka Szulim, Damian Michałowski i Agnieszka Kołodziejska. Najwięcej szans na statuetki mieli m.in. Daria Zawiałow, sanah, Kaśka Sochacka i Hania Rani. Zobacz co działo się na scenie podczas gali!


















![Festiwal w Opolu 2026 - dzień trzeci [RELACJA NA ŻYWO]](https://i.iplsc.com/000MW3JDS6IYDXNI-C401.webp)






