Reklama

Zuza Jabłońska w duecie z Kubą Karasiem. Posłuchaj "Ty tylko chcesz"

Zuza Jabłońska - jedna młodych artystek, które debiutowały w ostatnich latach na scenie pop oraz Kuba Karaś – jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich producentów, prezentują wspólny utwór "Ty tylko chcesz".

Zuza Jabłońska znana jest z programu "The Voice Kids"

Zuza Jabłońska zyskała rozgłos dzięki pierwszej edycji "The Voice Kids", w której pod trenerskim okiem Barona i Tomsona doszła do ścisłego finału. 

Reklama

W wydanych do tej pory singlach - "Sami", "Powiedz mi to w twarz" (ft. Siles i Jan-Rapowanie), "Spacer po linie", "Wisła", "Znasz mnie lepiej?" - młoda artystka eksperymentuje z gatunkami.

Kuba Karaś z The Dumplings wypatrzył Zuzę na YouTube. "Sam ubiegałem się o możliwość nagrania z Zuzią, bo po obejrzeniu kilku wideo w internecie bardzo spodobało mi się to, jak śpiewa. Strasznie się cieszę, że się udało, bo Zuza to bardzo zdolna i świadoma artystka, a ta współpraca i nagrania były czystą przyjemnością" - komentuje muzyk.

Przy nagraniu współpracowali również bracia Rosińscy z zespołu BeMy i Kasia Lins.

"Pamiętam, kiedy pierwszy raz usłyszałam The Dumplings. To był utwór 'Raj'. Pomyślałam, że robią bardzo fajną muzę. Z Kubą poznaliśmy się rok temu i też wtedy zaproponował mi wspólny projekt. Tak powstał nowy utwór zatytułowany 'Ty tylko chcesz', do którego Kuba stworzył muzykę, a Kasia Lins napisała tekst. Dla mnie jest to nowe i ciekawe doświadczenie" - wspomina Zuza. 

17-letnia piosenkarka wyraziła także nadzieję, że nie jest to ich ostatni wspólny projekt. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zuza Jabłońska | Kuba Karaś | The Dumplings | The Voice Kids

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje