Reklama

Znaleźli sobowtórkę Jennifer Lopez. Jej zdjęcia to hit sieci

Zdjęcia kulturystki z Houston podbijają sieć. Wszystko z powodu jej podobieństwa do Jennifer Lopez.

Zdjęcia kulturystki z Houston podbijają sieć. Wszystko z powodu jej podobieństwa do Jennifer Lopez.
Sobowtórka Jennifer Lopez podbija sieć /James Devaney/GC Images /Getty Images

Jennifer Lopez to wokalistka, tancerka, ikona mody, aktorka, bywalczyni salonów, a także filantropka, sprawna bizneswoman i jedna z najbardziej wpływowych osób w przemyśle rozrywkowym (sprawdź!). W zeszłym roku gwiazda skończyła 50 lat, ale wciąż trzyma formę, co regularnie pokazuje zdjęciami na Instagramie.

Fani wokalistki obecnie zachwycają się nie tylko swoją idolką, ale i kulturystką Janice Garay z Houston, która według nich wygląda tak samo jak Lopez.

Reklama

Garay ma 30 lat i również nie jest anonimową osobą. Sportsmenkę na jej Instagramie śledzi ponad 200 tys. użytkowników. Fani wokalistki są też przekonani, że trenerka na niektórych zdjęciach pozuje w taki sposób, aby była jeszcze bardziej podobna do J.Lo.

"To były normalne zdjęcia, które zrobiłam w swojej łazience, a ludzie zaczęli sugerować, że jestem Jennifer Lopez. Pytali, czy jestem J.Lo. Nie, jestem Jay z Houston" - mówiła stacji ABC.

Kulturystka dodała natomiast, że jest wielką fanką wokalistki. "Jest kimś, na kim się wzoruje odkąd pamiętam. Byłam wtedy małą dziewczynką. Takie porównania mi schlebiają.

"Ludzie, którzy mnie znają, wiedzą, że uwielbiam ją od czasu, kiedy zagrała w filmie 'Selena'" - pisała na swoim Instagramie Garay.

Jennifer Lopez na Instagramie:

Janice Garay na Instagramie:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy