Reklama

Zaskakująca propozycja od Doja Cat. Rozbierze się, gdy trafi na szczyt

Doja Cat za wszelką cenę chce trafić na szczyt zestawienia najpopularniejszych utworów w Stanach Zjednoczonych. Raperka ogłosiła, że jeżeli tak się stanie, to rozbierze się dla swoich fanów.

Doja Cat ma propozycję dla fanów

1 maja do sieci trafiła odświeżona wersja utworu "Say So" (sprawdź!) raperki Doja Cat, w którym gościnnie udziela się Nicki Minaj.

Reklama

Numer w kilka dni zgarnął na Youtube prawie pięć milionów wyświetleń. Raperka liczy, że uda jej się z numerem zdobyć swój pierwszy szczyt zestawienia Billboard Hot 100 (najpopularniejsze utwory w Stanach Zjednoczonych).

Aby mieć pewność, że tak się stanie, wschodzą gwiazda rapu stwierdziła, że rozbierze się dla swoich fanów, o ile ci będą słuchać jej na tyle intensywnie, że ta trafi na pierwsze miejsce listy.

Wpis na Twitterze raperki z tym przesłaniem polubiono ponad 340 tys. razy. Doja Cat stwierdziła, że zainteresowanie jej ruchem może jej jedynie pomóc.

Billboard swoje zestawienia aktualizuje w każdy piątek.

Popularność raperki zaczęła się od utworu "Mooo!", który stał się hitem sieci. Numer znalazł się na debiutanckiej płycie artystki "Amala".

Drugi album wschodzącej gwiazdy - "Hot Pink", gdzie znalazła się oryginalna wersja numeru "Say So" (pokrył się w USA platyną) - trafił do sprzedaży w listopadzie 2019 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doja Cat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje