Reklama

Reklama

Zaskakująca metamorfoza Cleo. Fani nie mogą wyjść z podziwu

Cleo przeszła w ostatnim czasie sporą metamorfozę. Artystka jest coraz szczuplejsza, a to za sprawą zmiany nawyków żywieniowych. Na najnowszych zdjęciach wygląda jeszcze lepiej niż dotychczas!

Cleo zaskoczyła swoją przemianą

Joanna Klepko, na scenie występująca pod pseudonimem Cleo, od lat należy do grona najpopularniejszych polskich piosenkarek (posłuchaj nowej piosenki!). 

Artystka budzi ogromną sympatię jako trenerka w programie "The Voice Kids", a każdy jej kolejny singiel staje się hitem. Cleo ma pokaźne grono oddanych fanów, którzy uwielbiają ją nie tylko za jej muzykę. Wielu z nich docenia piosenkarkę także za jej urodę.

Reklama

Cleo od lat konsekwentnie buduje swój wizerunek, a ostatnio buduje też... formę. Artystka właśnie pochwaliła się, że udało jej się nieco schudnąć. 

Choć wcześniej i tak mogła pochwalić się znakomitą figurą, teraz jest jeszcze szczuplejsza. Jak ujawniła w rozmowie z "Faktem", utratę kilogramów zawdzięcza zmianie nawyków żywieniowych.

"Faktycznie schudłam. A wynika to z tego, że przestałam jeść kluski, makarony i chleb, który kocham. Stwierdziłam, że po prostu trzeba się oduczyć pewnych nawyków żywieniowych i muszę przyznać, że lepiej teraz się czuję i mam więcej energii" - przyznała.

Efekty nowej diety doskonale widać na publikowanych przez Cleo na Instagramie zdjęciach. Kilka dni temu autorka hitu "Za krokiem krok" pochwaliła się w sieci płaskim, umięśnionym brzuchem. Fani są zachwyceni jej metamorfozą. "Świetnie wyglądasz!", "Jaka piękna figura!", "Matko, jaka chudzina" - komentowali.

Autor: Maria Staroń/RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje