Reklama

Wzruszające sceny na koncercie Dawida Kwiatkowskiego. Tego się nie spodziewali!

Pewna młoda para wykonała na swoim weselu pierwszy taniec do piosenki Dawida Kwiatkowskiego. Niedługo potem stanęli obok wokalisty na scenie.

Pewna młoda para wykonała na swoim weselu pierwszy taniec do piosenki Dawida Kwiatkowskiego. Niedługo potem stanęli obok wokalisty na scenie.
Dawid Kwiatkowski ma doskonały kontakt z fanami /AKPA

Dawid Kwiatkowski ma w Polsce oddane grono fanów. Wiele z jego utworów podbiło stacje radiowe, piosenkarz sprawdza się również jako trener w programie "The Voice Kids"

Wokalista stara się cały czas pozostawać w dobrym kontakcie ze swoimi odbiorcami, zarówno podczas koncertów, jak i za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jednym z jego ostatnich koncertów doszło do wzruszającej sceny. Nagranie z tego występu szybko stało się hitem sieci. 

W pewnym momencie piosenkarz na chwilę przerwał swój koncert i zaprosił na scenę parę. "Podczas koncertu dowiedziałem się, że ta para jakiś czas temu tańczyła swój pierwszy taniec do mojej piosenki" - wyjaśnił, po czym zachęcił: "Tego jeszcze na scenie nie mieliśmy, a więc...?". Kwiatkowski odsunął się na bok sceny i śpiewał "Idziesz ze mną", a młoda para przed całą publicznością zaprezentowała swój wyjątkowy układ, który przygotowali na wesele. Po wszystkim wokalista "ogłosił ich mężem i żoną". 

Reklama

Nagranie rozczuliło jego fanów. "Przepiękny moment! Przepiękny koncert!", "Chłopie to jest kolejny dowód na to, że twoje koncerty, na których dzieje się niesamowita magia są nieprzewidywalne i wszystko może się zdarzyć!" - komentowali. Podziękowania przesłała również sama bohaterka nagrania. "Marzenie, o którym nawet nie śmieliśmy marzyć... Spełniło się" - napisała. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kwiatkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy