Reklama

Wojewódzki kontra "Światowy Idol"

Kurt Nilsen, "Światowy Idol" z Norwegii, pojawi się w niedzielę, 29 lutego, jako specjalny gość Kuby Wojewódzkiego w jego popularnym talk-show w Polsacie. Tego samego dnia, tyle że rano, w telewizyjnej "Popliście" zagra zespół Contra z Grodkowa.

Nikomu nieznany hydraulik, Kurt Nilsen, dzięki "Idolowi" w krótkim czasie stał się międzynarodową gwiazdą.

Reklama

"Norweg, jakich w Norwegii wiele. Wyróżnia go tylko to, że, w przeciwieństwie do innych hydraulików, akurat jest w trakcie zostawania międzynarodowa gwiazdą" - można przeczytać o Nilsenie na internetowej stronie "Kuby Wojewódzkiego".

"Zanim ludność go usłyszała, dowiedziała się, że Kurt wygląda jak Hobbit. Sam Kurt nie potwierdza, ani nie zaprzecza. Jego żona nie narzeka".

Przed spotkaniem z Wojewódzkim Nilsen powiedział: "Nie mam zamiaru

zachowywać się jak jego kumpel, ale jeśli będzie miły, to i ja będę miły dla niego. Jeśli jednak zacznie przeginać, to go po prostu znokautuję. Nie lubię przemocy, ale nie dam sobie wchodzić na głowę".

Przeczytaj nasz wywiad z Kurtem Nilsenem .

Zespół Contra, który pojawi się w telewizyjnej "Popliście", prowadzonej przez Maćka Rocka, istnieje od 8 lat i ma na koncie jeden album, "Zmienne nastroje rytmów nowoczesnych" (2003).

Grupa z Grodkowa w woj. opolskim określa swą muzykę jako połączenie hip hopu z core, jungle, reggae i funky.

Formacja zwyciężyła na festiwalu w Węgorzewie w 2002 roku, rok później była nominowana do Fryderyka w kategorii heavy metal.

Początek "Poplisty" o godz. 9.30. "Kuba Wojewódzki" startuje o godz. 22.40.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Contra | idole | Kuba Wojewódzki | Kurt Nilsen

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje