Reklama

Wakacyjna Beata Kozidrak (nowy teledysk "Ruchome wydmy")

Tuż przed wakacjami Beata pokazała nowy teledysk do utworu "Ruchome wydmy" z płyty "B3".

Tuż przed wakacjami Beata pokazała nowy teledysk do utworu "Ruchome wydmy" z płyty "B3".
Beata Kozidrak w teledysku "Ruchome wydmy" /

Pełen słonecznych kadrów klip "Ruchome wydmy" powstał podczas wyjazdu do Hiszpanii.

"Jest dokładnie taki, jak 'B3', czyli najbardziej pozytywna i energetyczna płyta w karierze Beaty! Wideo pełne kolorów, beztroskiego optymizmu i zachwycających zdjęć z hiszpańskich plaż doskonale oddaje przesłanie ukryte w tytule płyty, czyli ‘Be free!’" - czytamy w informacji prasowej.

"Gdy się kogoś kocha, trzeba dać mu wolność. Jeśli to prawdziwa miłość, wolność nikomu nie zaszkodzi, wręcz odwrotnie" - mówi Beata Kozidrak i podkreśla, że tylko wolny człowiek może być szczęśliwy.

Reklama

"Ruchome Wydmy" to czwarty singel z albumu "B3", który ukazał się 16 września 2016 roku. To pierwsza solowa płyta Beaty od 11 lat - piosenkarka odważnie zmieniła na niej nie tylko wizerunek, ale też styl muzyczny. Gitary ustąpiły miejsca modnym i nowoczesnym brzmieniom popu. Żeby uzyskać ten efekt wokalistka sięgnęła po młodych twórców oraz pierwszy raz w swojej karierze tak bardzo zaangażowała się w tworzenie materiału na płytę. Jest nie tylko autorką wszystkich tekstów, ale także kompozytorką bądź współkompozytorką większości piosenek.

Zobacz teledysk "Ruchome wydmy":

Sprawdź tekst utworu "Ruchome wydmy" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy