Reklama

Vixen prezentuje "Vixtorię"

10 listopada do sprzedaży trafił nowy album Vixena "Vixtoria". Na płycie znalazło się 12 utworów, a gościnnie pojawili się na niej Zeus, Oxon i Mery Spolsky.

Vixen powrócił z "Vixtorią"

Przy mikrofonie Vixen stawał już wspólnie z Biszem, Buką, Kubą Knapem, Młodym M i Rychem Peją. W roli producenta poza solowymi płytami dał się poznać m.in. na krążkach: Rahima, Peji, donGURALesko czy na składance "Młodych Wilków. Na "Vixtorii" prezentuje się nie tylko jako raper i producent w jednym, ale także jako wokalista.

Reklama

"Nie zależało mi, by to była płyta typowo rapowa. Bardziej niż zamknąć się w tym gatunku, chciałem się 'rozlać' po innych" - tłumaczy Vixen. "’Vixtoria' to muzyka, jaką miałem ochotę zrobić w określonych chwilach. Choć może to brzmieć banalnie, ten album składa się z fragmentów mojego życia" - dodaje.

Do promocji swojego najnowszego dzieła Vixen podchodzi jednak z ogromnym dystansem.

Sprawdź tekst utworu "Krok" w serwisie Teksciory.pl!

"Nie chcę tutaj owijać niczego w złotą folię. Nie chcę pompować balonu, bo widziałem już zbyt wiele pustych. Nie mam pojęcia, co mogłoby się znaleźć w tym moim oprócz muzyki" - komentuje raper.

Zapytany o motywację do nagrania "Vixtorii" odpowiada: "Jeśli żyję z jakiegoś powodu, to właśnie po to, by robić muzykę. Nagrywając tę płytę, zrobiłem to, co musiałem i chciałem zrobić. W tym momencie jestem za słaby, żeby powiedzieć sobie: 'dość'"- stwierdza.

Producentem większości utworów na "Vixtorii" jest sam Vixen. Bity na krążek podrzucili również: QB, Got Barss, GrrraczMacios. Za gramofonami pojawił się DJ Bulb.

Sprawdź tekst utworu "Falala" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Vixen | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje