Reklama

Reklama

Vince Neil (Motley Crue) miał wypadek na koncercie. W jakim jest stanie?

Vince Neil, znany przede wszystkim z występów z Mötley Crüe, spadł ze sceny podczas ostatniego koncertu. Występ musiał zostać przerwany.

Vince Neil miał wypadek podczas koncertu

15 października Vince Neil grał koncert ze swoim zespołem na festiwalu Monsters On The Mountain w Tennessee. Podczas jednego utworu Neil podszedł zbyt blisko krawędzi sceny i spadł z niej. 

Jak się okazało, upadek był poważny - wokalista połamał żebra. Po kilku minutach od zdarzenia do publiczności zwrócił się basista, Dana Strum. "Prawda jest taka, że Vince upadając złamał sobie żebra. Nie może oddychać i będzie mu udzielona pomoc medyczna" - przekazał.

Neil musiał trafić do szpitala. Do tej pory nie pojawiły się nowe informacje o jego stanie zdrowia. 

Reklama

Na początku czerwca sieć obiegło nagranie z Vince'em Neilem, który nie radził sobie na scenie podczas jednego z festiwali. Amerykańskie media donosiły, że wokalista kompletnie sobie nie radził, a całość podsumowało przedwczesne zejście ze sceny. W trakcie numeru "Girls Girls Girls" Neil powiedział do publiczności, że nie daje rady głosowo i musi zakończyć występ.

"Przepraszam was. Minęło sporo czasu odkąd graliśmy. Straciłem głos. Kochamy was i mamy nadzieję, że uda się następnym razem. Dzięki" - powiedział, a następnie zniknął za kulisami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Vince Neil | Motley Crue

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje