Reklama

Reklama

Vince Neil (Motley Crue) miał wypadek na koncercie. Nowe informacje o stanie zdrowia

Vince Neil, znany przede wszystkim z występów z Motley Crue, spadł ze sceny podczas ostatniego koncertu. Występ musiał zostać przerwany, a muzyk trafił do szpitala. Pojawiły się nowe informacje na temat jego stanu zdrowia.

Vince Neil miał poważny wypadek na koncercie

15 października Vince Neil grał koncert ze swoim zespołem na festiwalu Monsters On The Mountain w Tennessee. Podczas jednego utworu Neil podszedł zbyt blisko krawędzi sceny i spadł z niej. 

Jak się okazało, upadek był poważny - wokalista połamał żebra. Po kilku minutach od zdarzenia do publiczności zwrócił się basista, Dana Strum. "Prawda jest taka, że Vince upadając złamał sobie żebra. Nie może oddychać i będzie mu udzielona pomoc medyczna" - przekazał. Neil musiał trafić do szpitala. 

Teraz zespół Motley Crue przekazał najnowsze informacje. "Vince jest już w domu i dochodzi do siebie po tym, jak w piątek połamał sobie parę żeber. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia, żeby był w stanie dać czadu w 2022 roku" - czytamy.

Przypomnijmy, że zespół Motley Crue reaktywował się i w 2022 roku planuje zagrać trasę koncertową, mimo tego, że kilka lat wcześniej muzycy podjęli decyzję o zakończeniu kariery. 

Reklama

Vince Neil: powrót do koncertowania po pandemii

Na początku czerwca sieć obiegło nagranie z Vince'em Neilem, który nie radził sobie na scenie podczas jednego z festiwali. Amerykańskie media donosiły, że wokalista kompletnie sobie nie radził, a całość podsumowało przedwczesne zejście ze sceny. W trakcie numeru "Girls Girls Girls" Neil powiedział do publiczności, że nie daje rady głosowo i musi zakończyć występ.

"Przepraszam was. Minęło sporo czasu odkąd graliśmy. Straciłem głos. Kochamy was i mamy nadzieję, że uda się następnym razem. Dzięki" - powiedział, a następnie zniknął za kulisami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Motley Crue | Vince Neil

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje