Reklama

Reklama

Viki Gabor nie przypomina siebie na nowym zdjęciu! "Cześć wszystkim"

Nastoletnia idolka młodzieży jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Teraz 15-letnia Viki Gabor zamieściła zabawne zdjęcie, na którym skryta pod filtrem jest wręcz nie do poznania!

Nastoletnia idolka młodzieży jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Teraz 15-letnia Viki Gabor zamieściła zabawne zdjęcie, na którym skryta pod filtrem jest wręcz nie do poznania!
Viki Gabor /AKPA

Młoda wokalistka pozostaje w niemal ciągłym kontakcie ze swoimi fanami. Viki Gabor (zobacz!) ma na Instagramie ponad 772 tysiące obserwatorów! 15-letnia gwiazda tym razem zamieściła w relacji zdjęcie, które dawałoby do zrozumienia, że jej twarz zmieniła się nie do poznania.

Za wszystko odpowiedzialny jest... zabawny filtr, który zmienia wygląd twarzy na zdjęciach. To przez niego zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 wygląda tak, jakby jej buzia była nieco zniekształcona. 

Reklama

"Cześć wszystkim" - przywitała się z obserwatorami.

Viki Gabor krytykowana za zbyt dojrzałe stylizacje

Wokalistka nie przypomina już tej małej dziewczynki, która podbiła serca Polaków udziałem w "The Voice Kids". Choć wciąż kochamy jej głos, to od tego momentu minęły aż 4 lata. Viki nie ma już charakterystycznej grzywki i zmieniła styl ubierania się.

Jakiś czas temu internauci zarzucili jej, że maluje się i ubiera zbyt wyzywająco, jak na swój wiek. Niedawno w jej obronie stanął Tomasz Kammel. "[Te komentarze] są tak samo niemądre, jak pytania do Igi Świątek, czy się maluje przed występami na korcie Roland Garros" - stwierdził. 

"Na scenie powinien być założony makijaż, bo scena tego wymaga. Na co dzień jednak nie chodzę w takim makijażu. Jeśli komuś przeszkadza, że na scenie jestem umalowana to jego problem. Ja wiem, jak jest naprawdę" - komentowała sama wokalistka. Pod jednym ze zdjęć dodała też, że kocha modę. 

"Dajcie znaki, który przedmiot w szkole jest lub był waszym ulubionym? Plastyka? Muzyka? WF? Wspaniale byłoby mieć przedmiot MODA. Byłabym PRYMUSKĄ. Jak wiecie, ja zazwyczaj wybieram sportowy look" - napisała. 

 Niedawno wokalistka wydała nową piosenkę, "Barbie". Jak wyznała w programie w RMF FM, gdy była trochę młodsza też lubiła bawić się lalkami Barbie. Piosenka nie powstała jednak z powodu uwielbienia kultowych zabawek, a była bardziej wynikiem nagłego przypływu inspiracji producentów, Jeremiego Sikorskiego i Tribbsa

"To wyszło tak spontanicznie, puścił mi numer, który przerobiliśmy na 'Barbie'. Taki klubowy, a ja takich nie słucham" - opowiada Viki Gabor (posłuchaj!). "To było strasznie dziwne. Przez tą piosenkę zaczęłam słuchać takie numery" - mówiła o piosence w programie Pawła Jawora.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy