Reklama

Usiadł obok Beyonce i… podbił sieć

Zdjęcie Beyonce zrobione na szóstym meczu finału NBA pomiędzy Cleveland Cavaliers i Golden State Warriors przykuło uwagę internautów. Wszystko za sprawę jednego z kibiców, który nawiązał kontakt wzrokowy z wokalistką.

Zdjęcie Beyonce i Steve'a Cespedesa błyskawicznie obiegło sieć

Jay ZBeyonce pojawili się na meczu w Cleveland (16 czerwca) i zajęli miejsca zaraz przy boisku. Obok nich usiadł natomiast nieświadomy niczego mężczyzna. Gdy zorientował się, że siedzi obok dwóch gwiazd nie krył swojego zaskoczenia.

Reklama

Moment, kiedy Beyonce i Steve Cespedes (bo tak nazywa się wspominany kibic) patrzą sobie w oczy uchwycił jeden z fotografów. Zdjęcie natychmiast rozeszło się viralem w sieci. Mnóstwo osób komentujących zdjęcie, żartowało, że mężczyzna nigdy nie powinien patrzeć w oczy wokalistce, gdyż nie jest tego godzien.

Cespdes postanowił szybko odpowiedzieć wszystkim komentującym, umieszczając zdjęcie, na którym to Beyonce wpatruje się w Steve’a.

"No i kto patrzy na kogo?" - odpisał mężczyzna, dodatkowo wyjaśniając, że wszystkie żarty wyszły z inicjatywy Beyonce i Jaya Z.

Sprawdź tekst utworu "Formation" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: beyonce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje