Reklama

Ukaże się pośmiertna płyta Nicka Cordero. Jego żona potwierdza

Jesienią, w dniu, w którym Nick Cordero skończyłby 42 lata, ukaże się jego pośmiertna płyta, na której znajdzie się zapis koncertu z kwietnia 2019 roku.

We wrześniu ukaże się pośmiertna płyta Nicka Cordero

Nick Cordero był aktorem teatralnym i gwiazdorem Brodwayu (nominowany był m.in. do nagrody Tony). Na początku lipca tego roku, po 95 dniach pobytu w szpitalu, aktor zmarł na COVID-19. Wcześniej - z powodu zakażenia - musiał mieć amputowaną prawą nogę.

Reklama

22 lipca jego żona, Amanda Kloots, ogłosiła, że 17 września, w dniu urodzin Cordero, do sprzedaży trafi jego album, który będzie zapisem jego solowego koncertu z kwietnia 2019 roku.

"Niesamowite wieści. Dzięki naszemu przyjacielowi, Michaelowi J. Moritzowi Jr., jego występ z zeszłego kwietnia zostanie wydany przez Brodway Records. Dziś rusza przedsprzedaż" - napisała na Instagramie.

"Nick byłby zachwycony tą informacją. Nigdy nie widziałam ciężej pracującego męża oraz bardziej zdenerwowanego przed występem. Byłam z niego dumna i uwielbiam wracać do tamtych dwóch dni.  Stworzył show od podstaw, wybrał piosenki, opowiedział historię... własną historię" - opowiadała.

Kloots ujawniła również, że na płycie nie zabraknie wyśmienitych gości, brodwayowskich standardów, popowych klasyków oraz latynoskich rytmów.

Na albumie pojawi się też ostatni singel Nicka Cordero nagrany przed śmiercią - "Live Your Life" (sprawdź!).

Nick Cordero i Amanda Kloots byli małżeństwem od 2017 roku.

Do tej pory w Stanach Zjednoczonych z powodu zakażania koronawirusem zmarło ponad 145 tys. osób. Wirusem zakaziło się natomiast ponad cztery miliony mieszkańców USA.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nick Cordero

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje