Reklama

Reklama

Tragedia w rodzinie Davido. Nie żyje jego 2-letni syn

2-letni syn wokalisty Davido – Ifeanyi – zmarł w tragicznych okolicznościach. Martwego chłopca odnaleziono w basenie. Policja bada okoliczności zdarzenia.

2-letni syn wokalisty Davido – Ifeanyi – zmarł w tragicznych okolicznościach. Martwego chłopca odnaleziono w basenie. Policja bada okoliczności zdarzenia.
Syn Davido nie żyje /NBC/NBCU Photo Bank /Getty Images

Według BBC 2-letni Ifeanyi utonął w znajdującym się przy posiadłości Davido basenie. Policja natychmiast wszczęła śledztwo w sprawie. Przesłuchana została już m.in. niania chłopca. Zabezpieczono nagrania z monitoringu oraz zarządzono sekcję zwłok zmarłego.

Komunikat policji po śmierci synka Davido

"Osiem osób zostało przesłuchanych. Każdy, kto zostanie uznany za winnego, będzie aresztowany" - komentował sprawę przedstawiciel policji w Lagos.

Media podają, że piosenkarza w tamtym czasie nie było w domu. Nieobecna była również matka dziecka - influencerka Chioma Rowland. 2-latek znajdował się pod opieką niani oraz osobistego kucharza gwiazdorskiej pary.

Reklama

Do tragedii miało dojść, gdy opiekunka chłopca oddaliła się od niego, aby odebrać telefon. Gdy wróciła, syna muzyka nie było tam, gdzie go zostawiła. Jego ciało odnaleziono dopiero po 20 minutach przez jednego ze strażników domu w basenie.

Kim jest Davido?

 Pochodzący z Nigerii Davido to pierwszy gwiazdor z Afryki, który wyprzedał solową trasę koncertową w Europie (2019). "Dorastałem na całym świecie. Im więcej podróżowałem, tym bardziej zdawałem sobie sprawę, że jesteśmy na świecie jednością. Więc gdy pojawiła się taka propozycja, wszedłem w nią od razu" - komentował.

Davido był też jednym z twórców, którzy stworzyli singel promujący mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze - "Hayya Hayya (Better Together)".

W przeszłości współpracował m.in. z Chrisem Brownem i Nicki Minaj. Raperka złożyła wokaliście kondolencje. Syn Davido znalazł się na okładce jego płyty "A Better Time" wydanej w 2020 roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy