Reklama

Reklama

Top Girls nie zwalnia tempa po zmianach składu. Zobacz teledysk "Róże i różowe tulipany"

Na początku września okazało się, że w discopolowej grupie Top Girls doszło do rozłamu. Po odejściu Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz u boku Justyny Lubas pojawiły się dwie nowe wokalistki: Natalia Siemieniecka oraz Katarzyna Grabowska-Kupidura. Do sieci trafił już trzeci klip nagrany w nowym składzie - "Róże i różowe tulipany".

Justyna Lubas w składzie Top Girls

Na początku września Top Girls poinformowały swoich fanów o personalnych zmianach w składzie. Wydały oświadczenie, z którego wynika, że już od stycznia dwie wokalistki wiedziały o swoim odejściu.

Za Angelikę Żmijewską i Paulę Karpowicz u boku Justyny Lubas pojawiły się Natalia Siemieniecka i Katarzyna Grabowska-Kupidura. Dwie byłe już wokalistki Top Girls stworzyły już grupę Topky, która zadebiutowała singlem "Szpilki".

W nowym składzie Top Girls w krótkim czasie wypuściły teledyski "Było minęło" (1,2 mln odsłon) i "Dotyk twój" (ponad 300 tys.). Teraz do sieci trafiło kolejne wideo nagrane do piosenki "Róże i różowe tulipany".

Reklama

Top Girls po rozłamie - zobacz teledysk "Róże i różowe tulipany"

Autorem nowego utworu jest Emil Łukasz Toczyski (muzyka, tekst), któremu przy pisaniu słów pomagały wszystkie wokalistki Top Girls.

Sprawdź tekst piosenki "Róże i różowe tulipany" w serwisie Tekściory.pl!

Zespół działa od 2015 r., a w dorobku ma występy na najważniejszych imprezach disco polo i dance, jak m.in. Roztańczony PGE Narodowy czy Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Top Girls | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje