Reklama

Reklama

Tom Hiddleston opowiedział o związku z Taylor Swift

Brytyjski aktor Tom Hiddleston udzielił wywiadu, w którym opowiedział o swoim głośnym związku z amerykańską wokalistką Taylor Swift.

Tom Hiddleston przerwał milczenie na temat romansu z Taylor Swift

Tom HiddlestonTaylor Swift spotykali się przez trzy miesiące (od czerwca do września) 2016 roku. Wcześniej Amerykanka była w związku ze szkockim producentem i DJ-em, Calvinem Harrisem. Tworzyli parę przez piętnaście miesięcy, rozstali się na początku czerwca.

Sporo kontrowersji wzbudził fakt, że już dwa tygodnie po zerwaniu z Harrisem, Swift została przyłapana przez paparazzi na czułych pocałunkach z Brytyjczykiem.

Swift i Hiddleston błyskawicznie stali się jedną z najgorętszych par show-biznesu. Temat ich związku nie schodził z ust fanów, a fotografowie robili wszystko, by uchwycić na zdjęciach ich wspólne chwile i opublikować je w mediach.

Reklama

W wywiadzie dla magazynu "GQ" Tom Hiddleston opowiedział o swoim romansie z Taylor Swift, którą nazwał "niesamowitą kobietą".

"Jest hojna, miła i urocza, mieliśmy najlepszy czas razem" - przyznał Brytyjczyk w rozmowie.

Hiddleston został zapytany również o teorie spiskowe mówiące o tym, że jego związek z Taylor Swift był udawany. "Oczywiście, że to było naprawdę" - odpowiedział gwiazdor.

Aktor dodał, że każdy związek wymaga pracy, a ten w centrum zainteresowania jeszcze większej. 

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Shake It Off" w serwisie Teksciory.pl!

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tom Hiddleston | Taylor Swift

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje