Reklama

Tina Turner w duecie z Kygo. Zobacz nową wersję przeboju "What's Love Got To Do With It"

Tina Turner nawiązała współpracę z norweskim DJ-em i producentem Kygo. Efektem jest odświeżona wersja hitu wokalistki "What's Love Got To Do With It". To pierwsza aktywność muzyczna 81-letniej gwiazdy od dziewięciu lat.

Tina Turner nawiązała współpracę z norweskim DJ-em i producentem Kygo. Efektem jest odświeżona wersja hitu wokalistki "What's Love Got To Do With It". To pierwsza aktywność muzyczna 81-letniej gwiazdy od dziewięciu lat.
Tina Turner zdecydowała się pomóc Kygo /Aaron Rapoport/CORBIS OUTLINE/Corbis /Getty Images

Tina Turner w ciągu całej kariery na świecie sprzedała ponad 180 milionów płyt i wylansowała takie przeboje jak "Let's Stay Together" (posłuchaj!), "Private Dancer", "We Don't Need Another Hero" (posłuchaj!) oraz "What's Love Got to Do It". Na początku 2017 roku została uhonorowana specjalną nagrodą Grammy za całokształt działalności.

Reklama

Sama Tina po wielu latach sławy stara się unikać kontaktu z mediami (w maju 2009 r. pożegnała się ze sceną), a spokój odnalazła w Szwajcarii (od 2013 r. posiada obywatelstwo tego kraju, zrezygnowała wówczas z amerykańskiego).

Turner przyznawała, że odpowiada jej życie w Europie, gdzie nie jest tematem serwisów plotkarskich, a paparazzi nie śledzą każdego jej kroku.

Ostatnie dwa lata to nieco więcej obecności Turner w mediach, głównie ze względu na premierę musicalu "Tina", opowiadającym o jej życiu i karierze. Najpierw mogli zobaczyć go widzowie w Europie (Londyn i  Hamburg), a pod koniec 2019 roku sztuka trafiła na deski Broadwayu.

Teraz do muzycznego życia wróciła sama Tina, która zgodziła się na współpracę z Kygo przy nowej wersji jej wielkiego hitu "What's Love Got to Do It".

Producent przyznał, że możliwość pracy z Turner to dla niego spełnienie marzeń. "Nie mogę uwierzyć, że wypuścimy duet z Tiną Turner" - napisał w mediach społecznościowych, przy okazji pokazując zdjęcie Tiny Turner w nowej fryzurze.

"'What's Love Got to Do It' to jeden z moich ulubionych utworów, czuje się nierealnie, mogąc współpracować z taką legendą" - dodał.

Zobacz teledysk do nowej wersji "What's Love Got to Do It" stworzonej z Kygo:

W klipie wystąpili Laura Harrier (m.in. "Spider Man: Homecoming", "Czarne bractwo. BlacKkKlansman"), Charles Michael David ("Pamiętniki wampirów"), George Todd McLachlan, Ayanna Flemmings, Michael London, Jenny RieuDerick Bell.

Oryginalna wersja przeboju:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tina Turner | Kygo | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy