Reklama

Reklama

Teresa Werner w żałobie. Zmarł jej ojciec

Teresa Werner, jedna z najpopularniejszych gwiazd śląskiej piosenki, podzieliła się bardzo smutnymi informacjami. W ostatnim czasie pożegnała swojego ukochanego ojca, Zygfryda.

Teresa Werner pożegnała ojca

Gwiazda śląskiej piosenki, Teresa Werner, zwykle pokazuje się uśmiechnięta i pełna optymizmu. Tym razem jednak zamieściła bardzo smutny post - czarno-białe zdjęcie ojca, w którym poinformowała, że jej ukochany tata odszedł. 

"Z ogromnym smutkiem i głębokim żalem informuję, że 17 stycznia pożegnałam w uroczystości pogrzebowej mojego kochanego Tatę Zygfryda" [pisownia oryg.] - czytamy we wpisie. Wokalistka poprosiła także o modlitwę i uszanowanie pamięci w tym trudnym czasie.

Jej niezawodni fani od razu zaczęli wspierać swoją ukochaną idolkę. "Wyrazy współczucia, Wieczne Odpoczywanie dla pani Ojca" - piszą fani, którzy próbują dodać otuchy piosenkarce w trudnych chwilach.

Reklama

Teresa Werner - kim jest gwiazda śląskiej piosenki?

Nazywana ikoną śląskiej piosenki Teresa Werner debiutowała jako 16-latka w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk", z którym występowała na całym świecie. Pojawiła się m.in. na Broadwayu i w Carnegie Hall w Nowym Jorku.

- W wieku 16 lat musiałam też rozpocząć bardzo odpowiedzialne, dorosłe życie, łącząc szkołę z pracą zawodową. Byliśmy wizytówką kultury z Polski, to zobowiązywało. Zespół "Śląsk" był postrzegany jako coś niewyobrażalnie elitarnego. Wszyscy czuliśmy, że nasza praca jest wyjątkowa. Dawaliśmy z siebie maksimum możliwości. Miałam zaszczyt przepracować w tym wspaniałym zespole 32 lata i 8 miesięcy. Nawet nie zauważyłam, kiedy ten czas przeleciał - wspominała w rozmowie z Interią.

W 2011 r. rozpoczęła swoją karierę solową, wydając płytę "Spełnić marzenia" promowany singlem "Miłość jest piękna" (sprawdź!). W krótkim czasie Werner zdobyła sporą popularność na Śląsku, regularnie zdobywając tytuł wykonawcy roku regionalnej telewizji TVS.

Do największych przebojów wokalistki należą m.in. "Dałabym ci dała", "Miłość jest piękna", "Szczęśliwi we dwoje" (posłuchaj!), "Kocham swoje morze" (posłuchaj!), "Spełnić marzenia" (posłuchaj!), "Trzeba zacząć żyć" i "Miłość to nie zabawa". Teledyski do tych piosenek zebrały po kilka-kilkadziesiąt mln odsłon.

Na początku października 2020 r. na antenie Polo TV pojawił się program "Koncert życzeń z Teresą Werner". Razem z Teresą Werner prowadzi go prezenter Polo TV - Maciej Smoliński. Od września emitowane są nowe odcinki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy