Reklama

Taylor Swift okrzyknięta "artystką dekady" przez AMA

Taylor Swift w tym roku zbiera laur za laurem i świętuje kolejne sukcesy. Tuż przed wydaniem kolejnego albumu znalazła się na szczycie listy najlepiej zarabiających gwiazd według magazynu "Forbes". Z kolei najnowszy album od samej premiery bił rekordy popularności. Teraz Swift została okrzyknięta "artystką dekady" przez American Music Awards.

Taylor Swift okrzyknięta "artystką dekady"

Prestiżowa gala American Music Awards odbędzie się już 25 listopada.

Reklama

Podczas tegorocznej gali triumfować będzie Taylor Swift, która, bez względu na to, ile statuetek otrzyma - a jest nominowana w pięciu kategoriach - już może czuć się zwyciężczynią.

Już teraz gwiazda została okrzyknięta "artystką dekady", co ogłoszono na oficjalnym profilach społecznościowych American Music Awards.

W sierpniu tego roku Swift wydała swój kolejny album "Lover", który od premiery bije kolejne rekordy, zarówno jeśli chodzi o sprzedaż, jak i miejsca na listach przebojów.Album otrzymał pięć nominacji do American Music Awards, z czego jedna z nich jest w najważniejszej kategorii - artysta roku.

Taylor Swift jest artystką, która ma na swoim koncie największą liczbę American Music Awards. W trakcie swojej kariery otrzymała ich aż 24. Takim wynikiem może poszczycić się nieżyjący już król popu - Michael Jackson. Sytuacja może się jednak zmienić po tegorocznej gali, a 29-letnia Swift może wyprzedzić legendarnego muzyka. 

Organizatorzy AMA w uzasadnieniu przyznania gwieździe tytułu "artystki dekady" napisali:

"Wpływ Taylor na muzykę w tej dekadzie jest niezaprzeczalny, a jej występy na AMA zawsze były spektakularne. Jesteśmy zaszczyceni faktem, że możemy uhonorować ją tytułem artystki dekady i nie możemy się doczekać, jak zachwyci wszystkich swoim epickim, podsumowującym jej karierę występem, niepodobnym do żadnego innego" – oznajmił Mark Bracco, wiceprezes firmy Dick Clark Productions.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje