Reklama

Reklama

Taylor Swift i jej historia o Kopciuszku. Zobacz teledysk "Bejeweled"

Do sieci trafił drugi teledysk Taylor Swift promujący jej nowy album "Midnights". Wokalistka sama była jego reżyserką, a do współpracy zaprosiła plejadę gwiazd.

Do sieci trafił drugi teledysk Taylor Swift promujący jej nowy album "Midnights". Wokalistka sama była jego reżyserką, a do współpracy zaprosiła plejadę gwiazd.
Taylor Swift w teledysku "Bejeweled" /

"Bejeweled" to drugi po "Anti-Hero" teledysk promujący nowy album, dziesiąty album Taylor Swift - "Midnights".

Podobnie jak poprzedni klip Swift była jego reżyserką oraz sama napisała do niego scenariusz. Do wideo będącego zmodyfikowaną wersją "Kopciuszka" wokalistka zaprosiła gwiazdy. W teledysku pojawiają się siostry Haim, a ich matkę gra aktorka Laura Dern. Ponadto w klipie widzimy również słynną artystkę burleski Ditę Von Teese, charakteryzatorkę Pat McGrath oraz producenta płyty Swift i kompozytora Jacka Antonoffa z zespołu Bleachers.

Reklama

Taylor Swift z nową płytą

Nowy album Taylor Swift - "Midnights" - trafił do sprzedaży 21 października. Trzy godziny po oficjalnej premierze ukazała się jego rozszerzona o siedem utworów wersja "3AM Edition".

"To zbiór napisanej w środku nocy muzyki, podróż przez lęki i słodkie sny. Drogi, które przemierzamy i demony, z którymi się mierzymy. Dla tych z nas, którzy się miotali, wycofali i zdecydowali się zapalić latarnie, aby wyruszyć na poszukiwania - z nadzieją, że może kiedy zegar wybije dwunastą... spotkamy samych siebie" - zapowiadała artystka.

Rekordy Taylor Swift

Krótko po premierze Taylor Swift pobiła dwa rekordy Spotify. "Midnights" okazał się najczęściej odtwarzaną płytą w trakcie jednego dnia w historii serwisu, a sama wokalistka została wykonawcą, którego słuchano najczęściej w trakcie jednego dnia w historii serwisu.

Wszystko wskazuje, że "Midnights" będzie najlepiej sprzedającą się płytą 2022 roku. W Stanach Zjednoczonych sprzedaż krążka przebiła 1,2 miliona egzemplarzy, co jest najlepszym wynikiem od 2017 roku (wtedy rekordy biła płyta Swift "Reputation").

Równie dobre wyniki Swift osiąga w Wielkiej Brytanii, gdzie przebiła 100 tys. sprzedanych kopii i wkrótce dogoni najchętniej kupowaną pozycję w tamtym kraju, czyli album Harry'ego Stylesa "Harry's House".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy