Reklama

Reklama

Taron Egerton jako Elton John. "Wszystkim opadną szczęki" (ZWIASTUN)

Do sieci trafił pierwszy zwiastun musicalu "Rocketman", w którym Taron Egerton wcielił się w rolę Eltona Johna. Produkcja, której reżyserem jest Dexter Fletcher, trafi do kin w 2019 roku.

Taron Egerton wcielił się w rolę Eltona Johna

"Nie mogę doczekać się poniedziałku, gdy zobaczycie trailer. Słowa nie oddają tego jak dumny i podekscytowany jestem" - napisał na Twitterze Taron Egerton o filmie "Rocketman".

"Rocketman" to musical, który przedstawi historię życia Eltona Johna od jego najmłodszych lat aż po współpracę z Berniem Taupinem.

W głównej roli obsadzono właśnie Tarona Egertona, aktora któremu popularność przyniosła seria "Kingsman". Współpracownika Eltona Johna zagra natomiast Jamie Bell (sławę zdobył dzięki głównej roli w filmie "Billy Elliot").

Reklama

Jeszcze przed premierą zwiastuna do sieci trafiło pierwsze zdjęcie pokazujące jak będzie wyglądał filmowy Elton John z lat 70.

Dodajmy, że muzyk i aktor mieli okazję wystąpić wspólnie w filmie "Kingsman: Złoty krąg".  

Reżyserii "Rocketmana" podjął się Dexter Fletcher. To kolejny muzyczny film, którego stworzenia się podjął. Brytyjczyk w 2017 roku zastąpił Bryana Singera na stanowisku reżysera filmowej historii Freddiego Mercury'ego i zespołu Queen "Bohemian Rhapsody" (premiera zapowiedziana została w Polsce na 2 listopada tego roku).

Film "Rocketman" trafi do kin latem 2019 roku."Ten film sprawi, że ludzie będą podnosić szczęki z podłóg" - zapewniał w rozmowie z "Daily Mail" producent Matthew Vaughn, który dodał, że twórcy otrzymali pozwolenie od Eltona Johna na przedstawienie wszystkich najgorszych zachowań z jego życia. "Elton szukał miłości w złych miejscach, nadużywał narkotyków i alkoholu. Jednak jest geniuszem i przetrwał 50 lat w show-biznesie" - dodał reżyser projektu.

Taron Egerton jako Elton John. Zobacz zwiastun "Rocketman":

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Elton John | Taron Egerton | Rocketman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje