Reklama

Talinda Bennington zaręczona. Wdowa po wokaliście Linkin Park znalazła "anioła na Ziemi"

Ponad dwa lata po samobójczej śmierci Chestera Benningtona, wdowa po wokaliście Linkin Park ogłosiła, że jest zaręczona. Z gratulacjami dla Talindy Bennington pospieszył już Mike Shinoda, współzałożyciel Linkin Park.

Talinda Bennington szykuje się do kolejnego ślubu

"Jestem tu, by powiedzieć, że można znaleźć miłość po tragedii. Śmierć towarzysza nie oznacza śmierci dla ciebie" - napisała na Instagramie Talinda Bennington.

Reklama

"Moja rodzina, przyjaciele i bracia z Linkin Park przyjęli go do rodziny z otwartymi ramionami" - dodaje wdowa po Chesterze Beningtonie.

Posłuchaj utworu "In The End" Linkin Park!

"Zwracam się do najbliższych osób, które popełniły samobójstwo - możecie ponownie być szczęśliwi. Macie w sercach przestrzeń na rozpacz, radość, szczęście, smutek i miłość" - podkreśla Talinda, która była żoną wokalisty Linkin Park przez 11 lat.

Chester Bennington odebrał sobie życie w lipcu 2017 roku w wieku 41 lat. Muzyk przez lata zmagał się z depresją.

Talinda Bennington swojego nowego wybranka nazywa "aniołem na Ziemi". Wiadomo, że Michael F. (jego tożsamość nie została ujawniona) jest strażakiem w Los Angeles.

"Gratulowałem wam obojgu osobiście, ale gratulacje jeszcze raz! Macie naszą miłość i wsparcie" - napisał w komentarzu na Instagramie Mike Shinoda, współzałożyciel Linkin Park.

Chester i Talinda mają trójkę dzieci: 13-letniego syna Tylera Lee i 8-letnie bliźniaczki: Lilly i Lilę. Muzyk był też ojcem trójki dzieci z poprzednich związków.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: talinda bennington

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje