Reklama

Szymon Chodyniecki na Festiwal w Opolu: "Z całych sił"

Poniżej możecie posłuchać piosenki "Z całych sił" Szymona Chodynieckiego, która znalazła się w gronie utworów zakwalifikowanych do Koncertu SuperPremier na Festiwalu w Opolu.

Szymon Chodyniecki zaśpiewa na Festiwalu w Opolu

21-letni Szymon Chodyniecki to wokalista, producent, kompozytor i multiinstrumentalista - potrafi grać na wiolonczeli, gitarze, fortepianie oraz perkusji. Swoją pierwszą piosenkę "Nikt nie zauważy" napisał w wieku 11 lat. Jako 15-latek stworzył jedne ze swoich najbardziej popularnych utworów: "Miłość" i "Przeważnie".

Reklama

W latach 2009-2014 był wokalistą South Blunt System - grupy, która łączy reggae z bitami spokrewnionymi z hip hopem.

Od pewnego czasu Szymon przygotowuje się do wydania solowej płyty, którą zapowiadał debiutancki singel "Sam na sam" (ponad 11,3 mln odsłon teledysku). To nagranie będzie można usłyszeć m.in. podczas sopockiego Polsat SuperHit Festiwal w konkursie na radiowy przebój roku.

Jego kolejna autorska kompozycja - "Z całych sił" - zakwalifikowała się do finałowej jedenastki rywalizującej o SuperPremierę na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Prawdopodobnie w połowie maja piosenka doczeka się teledysku.

"To wielki zaszczyt móc stanąć na legendarnej scenie opolskiej" - cieszy się młody muzyk.

Sprawdź tekst "Z całych sił" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Festiwal w Opolu | Szymon Chodyniecki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje