Reklama

"Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020": Agata Serwin drugą finalistką!

Tak jak w 2019 roku, przedstawiciel Polski na Eurowizji Junior 2020 zostanie wybrany w telewizyjnej "Szansie na sukces". Poznaliśmy już drugiego finalistę, który będzie starał się o reprezentowanie Polski podczas konkursu.

Drugi odcinek "Szansy na Sukces" wygrała Agata Serwin

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 9 do 14 lat. W czterech odcinkach zmierzy się łącznie 21 młodych wokalistów. 

Reklama

Pierwsze trzy będą półfinałami - jurorzy wskażą po jednym finaliście. Pierwszy odcinek został wyemitowany 6 września, kolejny zobaczymy 20 września. Finał odbędzie się 27 września.

W każdym odcinku młodych wokalistów oceni inny skład jury. 

W pierwszym odcinku decyzją Viki Gabor, Edyty Górniak Piotra Rubika finalistką została Lena Marzec

Wykonała piosenkę "Andromeda". "To była wielka przyjemność słuchać waszych wykonań, waszych interpretacji. Chciałam tylko przypomnieć, jeszcze raz, że każda chwila jest szansą na sukces" - skomentowała Edyta Górniak

13 września transmitowany był drugi odcinek "Szansy na Sukces". Tym razem w składzie jury znaleźli się: Michał WiśniewskiCleo i Gromee. Do ścisłego finału awansowała Agata Serwin, która zaśpiewała utwór "What Makes You Beautiful" z repertuaru One Direction.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agata Serwin | Szansa na sukces | Eurowizja Junior 2020

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje