Reklama

Eurowizja Junior 2020: Lena Marzec pierwszą finalistką

Tak jak w 2019 roku, reprezentant Polski na Eurowizji Junior 2020 zostanie wybrany w telewizyjnej "Szansie na sukces". Znamy pierwszego finalistę.

Tak jak w 2019 roku, reprezentant Polski na Eurowizji Junior 2020 zostanie wybrany w telewizyjnej "Szansie na sukces". Znamy pierwszego finalistę.
Lena Marzec walczy o występ na Eurowizji Junior 2020 /TVP /Agencja FORUM

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 9 do 14 lat. W czterech odcinkach zmierzy się łącznie 21 młodych wokalistów. 

Pierwsze trzy będą półfinałami - jurorzy wskażą po jednym finaliście. Pierwszy odcinek został wyemitowany 6 września, kolejne zobaczymy 13 i 20 września. Finał odbędzie się 27 września.

W każdym odcinku młodych wokalistów oceni inny skład jury. Jurorami będą: Dawid Kwiatkowski, Marina Łuczenko-SzczęsnaKasia ŁaskaCleoGromeeMichał WiśniewskiViki GaborEdyta Górniak i Piotr Rubik.

Reklama

W niedzielę (6 września) ogłoszono, że Lena Marzec została pierwszym finalistą. Wykonała piosenkę "Andromeda" (sprawdź!). "To była wielka przyjemność słuchać waszych wykonań, waszych interpretacji. Chciałam tylko przypomnieć, jeszcze raz, że każda chwila jest szansą na sukces" - skomentowała Edyta Górniak. Wyróżnienia otrzymały Aurelia Radecka i Amelia Karczewska.

Kim jest Lena Marzec?

Szerszej publiczności dała się poznać w drugiej edycji "The Voice Kids". Podczas przesłuchania wykonała utwór "Nobody’s Perfect" (zobacz!). Fotele odwrócili wszyscy jurorzy. Lena wybrała drużynę Tomsona i Barona.

Dotarła do finału programu, gdzie zmierzyła się z Viki Gabor. Wtedy trenerzy zdecydowali, że do drugiej rundy przechodzi Gabor. 

Marzec prowadzi również kanał na Youtubie, na którym publikuje covery znanych przebojów. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Eurowizja Junior 2020 | Szansa na sukces | Viki Gabor | Piotr Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy