Reklama

Solar/Białas: "#nowanormalnosc" już w sprzedaży!

25 listopada do sprzedaży trafił nowy album Solara i Białasa "#nowanormalnosc".

Solar/Białas wydali album "#nowanormalnosc"

Płyta "#nowanormalnosc" opowiada o rzeczywistości pokolenia Y, reprezentowanego przez autorów krążka. Raperzy poruszają na nim tematy natury egzystencjalnej, nie stroniąc momentami od analizy socjologicznej wybranych postaw i zachowań 'milenialsów’"- czytamy w zapowiedzi wydawnictwa.

Reklama

"Długo zeszło nam się od premiery "Stage Divingu" do nagrania kolejnego albumu pod szyldem Solar/Białas, bo ponad 3 lata. Podeszliśmy do robienia tej płyty tak jak zawsze do naszych wspólnych rzeczy - wspólne kawałki, które nagrywaliśmy w międzyczasie dzieliliśmy na te luźniejsze, bardziej spontaniczne i te bardziej przemyślane. Luźniejsze już dobrze znacie, a te bardziej przemyślane trafiły na płytę. Kluczem tekstowym do wszystkich kawałków była tytułowa "Nowa Normalność", na którą składają się chociażby zrośnięte z rękami telefony, ludzie wyglądający jak rzeźby, vlogerzy, blogerki, samotni, zagubieni w rzeczywistości trzydziestolatkowie czy melanżujący do zgonu gimnazjaliści" - zapowiadał album duet.

Gościnnie na płycie pojawili się: Wac Toja, Beteo, Bedoes, Zui, Żabson, a produkcją utworów zajęli się m.in. DrySkull, Czarny HiFi, Matheo, Lanek i ka-meal.  Grafiki na płytę wykonał Lis Kula.

Album duetu promują teledyski "Nie dla ciebie", "H8ME", "Byliśmy pyłem gwiazd", "#znasznasprzezto" i "Miliony Szeptów".

Poprzedni wspólny krążek Solara i Białasa "Stage Diving" ukazał się w 2013 roku. W tym roku Białas promował również solowe wydawnictwo "H8M4".

Sprawdź tekst utworu "Miliony szeptów" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Solar/Białas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje