Reklama

Sofa: Nowa nadzieja Kayah

Kayax, wytwórnia należąca do Kayah, od chwili swojego debiutu może się pochwalić niemal samymi sukcesami. To w jej barwach ukazały się płyty Krzysztofa Kiljańskiego, Zakopower, Marii Peszek, czy Mosqitoo. Jej kolejną nadzieją jest grupa Sofa, która w najbliższy piątek, 12 maja, wyda debiutancką płytę "Many Stylez". - To genialny zespół - zachwala Kayah w rozmowie z INTERIA.PL.

- Grają muzykę r'n'b i hip hop. Są bardzo świezi, bardzo prawdziwi - mówi o Sofie Kayah.

Reklama

Kasia Kurzawska, wokalistka Sofy, podkreśla, że wysłali demówki do różnych wytwórni, ale zależało im na wydaniu płyty właśnie w Kayaxie.

- No i w końcu się doczekaliśmy. W ubiegłym roku w maju pojawiła się możliwość współpracy z Kayaxem. Kayah usłyszała naszą demówkę i stwierdziła, że chce w nas zainwestować i wyda naszą płytę. W lipcu podpisaliśmy kontrakt z Kayaxem i rozpoczęliśmy pracę nad płytą - wspomina Kasia z Sofy.

Młoda wokalistka wierzy, że uda się jej zespołowi odnieść sukces.

- Rzeczywiście obserwując tych artystów, którzy są w Kayaxie, można śmiało powiedzieć, że odnieśli sukces, a co najważniejsze, że trafili ze swoją muzyką do publiczności. A poza tym jeśli chodzi o Kayax, to wydaje mi się, że jest sporo ludzi w Polsce, którzy czekają właśnie na to, co zaproponuje im Kayax.

- Myślę, że odbiorcy, jak i fani Kayah mają zaufanie do tej wytwórni i może też w jakiś sposób dzięki temu ludzie sięgną po naszą płytę. Mam nadzieję, że uda nam się trafić do fajnej publiczności, która jest spragniona takiej muzyki jak nasza - dodaje wokalistka Sofy.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kayax | SOFA | sofy | Kayah

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje