Reklama

Reklama

Smolasty i Oliwka Brazil razem. Zobacz teledysk "Toxic Baby" i sprawdź tekst

Znana z przebojów "Big Mommy" i "Kokieterka" Oliwka Brazil połączyła siły ze swoim mentorem Smolastym i nagrała z nim singel "Toxic Baby". "Namiętność, rozstania, toksyczna miłość - ten klip będzie na ustach wszystkich..." - czytamy w opisie.

Smolasty i Oliwka Brazil w teledysku "Toxic Baby"

W singlu "Toxic Baby" możemy usłyszeć zdecydowanie inną odsłonę muzyczną Oliwki Brazil.

"'Toxic Baby' to jedna z ważniejszych dla mnie piosenek" - podkreśla 20-letnia raperka, która z impetem podbiła polską scenę hiphopową.

Począwszy od singla "Oh Daddy", gdzie po raz pierwszy Smolasty i Oliwka Brazil pokazali się wspólnie szerszemu gronu odbiorców, ich wspólne nagrania ("Oh Daddy", "Duże oczy", "Ratuj", "Big Mommy", "Kokieterka" czy "Karaluchy") przekroczyły 85 milionów wyświetleń. Ten duet regularnie gości też na czołowych miejscach list w serwisach streamingowych.

Reklama

"W każdej relacji na początku widzimy same pozytywne emocje, co często może być zgubne i naiwne" - podkreśla Smolasty.

Sprawdź tekst utworu "Toxic Baby" w serwisie Tekściory.pl!

Duet do współpracy przy singlu zaprosili producenta Hubiego.

Singlowi "Toxic Baby" towarzyszy klimatyczny teledysk w reżyserii Piotra Zajączkowskiego. W końcowej scenie pojawia się młody raper Kinny Zimmer, znany z przeboju "Rozmazana kreska" i duetu "Benz-Dealer" z Quebonafide.

Kim jest Oliwka Brazil?


Wydany w połowie września 2021 r. utwór "Big Mommy" (zobacz!) wygenerował olbrzymie zasięgi i w niespełna dwa miesiące został odsłuchany w Spotify ponad 4,5 miliona razy, a towarzyszący mu klip zanotował już ponad 7,1 mln odsłon. W międzyczasie nastolatka pojawiła się gościnnie u Young Leosi w utworze "Stonerki" (sprawdź!).

W połowie listopada Oliwka wypuściła nowy singel "Kokieterka" (sprawdź!). Producentem wykonawczym numeru jest wspierający Brazil od początku kariery Smolasty, za miks i mastering odpowiadał Enzu.

Ostatnio zrobiło się głośniej o spięciu pomiędzy Oliwką Brazil a inną młodą raperką - Zui. Poszło o nowy utwór tej drugiej "Cnoty niewieście", w którym nie brak bezpośrednich zwrotów o seksie. Po premierze Oliwka zasugerowała, że Zui stara się kopiować jej styl.

Kolejnym nagraniem 20-letniej Oliwii Bartosiewicz (tak naprawdę nazywa się raperka) są "Karaluchy" nagrane z Białasem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy