Reklama

Slayer wystąpi na polskim "Ozzfest"!

Fani grupy Slayer w końcu doczekają się przyjazdu swoich idoli do Polski. Oficjalnie potwierdzono, że thrashmetalowa legenda zagra podczas polskiej edycji festiwalu "Ozzfest", która odbędzie się 29 maja w katowickim Spodku. Na pewno wystąpią również zapowiadani wcześniej Tool i Ozzy Osbourne, pomysłodawca imprezy i jej współorganizator.

Jak wiemy Slayer miał pojawić się w Polsce jesienią minionego roku w ramach trasy "Tattoo The Planet". Jednak koncert, który miał się odbyć 25 września w Spodku, został odwołany przez polskiego organizatora imprezy.

Reklama

Tym razem już nic nie powinno stanąć na przeszkodzie i wszystko wskazuje na to, że Slayer po raz kolejny zaprezentuje się polskiej publiczności, która już kilkakrotnie wcześniej zgotowała mu gorące przyjęcie. Zagadką pozostają jeszcze personalia osobnika, który zasiądzie za zestawem perkusyjnym. Jeśli Kerry'emu Kingowi, Jeffowi Hannemanowi i Tomowi Aray'i nie uda się znaleźć następcy Paula Bostapha prawdopodobne jest, że na perkusji zagra oryginalny bębniarz Dave Lombardo!

Oprócz Slayera, Tool i Ozzy'ego Osbourne'a najprawdopodobniej pojawią się także inni wykonawcy. Najczęściej wymieniana jest nazwa System Of A Down, ale na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia ich przyjazdu na polską edycję "Ozzfest". Nieoficjalnie mówi się również o blackmetalowcach z Cradle Of Filth.

Przypomnijmy, że bilety na ?Ozzfest? - w cenach 120 zł (dalsze rzędy sektorów niebieskich), 150 zł (czerwony i pierwsze 10 rzędów w sektorach niebieskich) i 200 zł (sektor VIP i dwa sąsiednie czerwone) - już są do kupienia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tool | Slayer | impreza | Ozzy Osbourne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje