Reklama

Reklama

Sławomir Świerzyński patrzy w przeszłość. Zobacz teledysk "Jabłuszka" grupy Bayer Full

Grupa Bayer Full przygotowała mocno nostalgiczny teledysk do najnowszej piosenki "Jabłuszka". Przypomnijmy, że dowodzona przez Sławomira Świerzyńskiego formacja świętowała swoje 40-lecie.

Na czele Bayer Full stoi Sławomir Świerzyński

Sławomir Świerzyński, nazywany "Cesarzem Disco Polo" występuje z Bayer Full już od 40 lat. Grupa jest najstarszym w kraju zespołem disco polo, a czasem mówi się, że jest prekursorem tego gatunku. Choć przez skład grupy przewinęły się dziesiątki muzyków, to od początku liderem pozostaje właśnie Świerzyński.

Do największych przebojów zespołu należą m.in. "Wszyscy Polacy" (zobacz!), "Majteczki w kropeczki" (zobacz!), czy "Blondyneczka" (sprawdź!).

Reklama

W Boże Narodzenie TVP wyemitowała nagrany w Zabrzu jubileuszowy koncert z okazji 40-lecia Bayer Full. Na scenie obok głównej atrakcji wieczoru wystąpili wówczas m.in. Shazza, Classic, Power Play, Boys, Mejk, Andre, Zbóje, Fanatic, Mister Dex czy Redox. Nie zabrakło też zagranicznych gwiazd jak Opus czy włoski wokalista Drupi.

Sławomira Świerzyńskiego wspierała też grupa Baby Full, którą tworzą dzieci wokalisty - Nikola, Sebastian i Damian Świerzyńscy. To właśnie Nikola Świerzyńska była ozdobą koncertu - na scenie pojawiła się ubrana w krótką sukienkę, a widzowie nie mogli oderwać od niej wzroku.

Jeszcze przed końcem roku zespół przygotował teledysk do premierowej piosenki "Jabłuszka". Autorem nagrania jest Sławomir Świerzyński.

"Premierowa piosenka 'Jabłuszka' - zapraszamy serdecznie do obejrzenia i przesłuchania najnowszego utworu. Dajcie znać w komentarzach, jak wam się podoba" - czytamy na facebookowym profilu grupy.

Sprawdź tekst piosenki "Jabłuszka" w serwisie Tekściory.pl!

W klipie możemy zobaczyć fragmenty archiwalnych ujęć sprzed lat, a także obecne zdjęcia lidera Bayer Full.

"Disco Polo Life" - oglądaj za darmo w Polsat Go!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL