Reklama

Reklama

Sławomir o Kajrze: Bez makijażu jest piękniejsza

Zapytany przez "Fakt" Sławomir przyznał, że jego żona najbardziej podoba mu się bez makijażu. "Na początku znajomości widziałem ją tylko nieumalowaną" - mówił.

Sławomir i Kajra są nierozłączną parą

Jako "gwiazda rock polo" o pseudonimie Sławomir zadebiutował w Dzień Kobiet 2014 r. To wtedy premierę miał utwór "Megiera", a Sławomir pokazał swoje nowy wizerunek - charakterystyczny wąs, zaczeska na głowie czy bujne owłosienie na klacie, Volkswagen Golf 3, a także powiedzonka "Cześć tu Sławomir" i "czuć piniądz". U jego boku pojawiła się też od razu żona Kajra (studiująca o rok wyżej na PWST Magdalena Kajrowicz znana z seriali "M jak miłość", "Na krawędzi" i "Chichot losu").

Reklama

Żona wiernie towarzyszy Sławomirowi w trasie i stanowi dla niego duże wsparcie.

Kajra aktywnie udziela się również w mediach społecznościowych, które prowadzi w równie specyficznym stylu, co Sławomir. Na jego wzór każdy wpis zaczyna od "Cześć, tu Kajra". Choć często Kajrowicz wrzuca na Instagrama zdjęcia w pełnym, bardzo mocnym i perfekcyjnie dopracowanym makijażu scenicznym, zdarza jej się również publikować zdjęcia bez makijażu.

"Kajra bez makijażu jest jeszcze piękniejsza i wtedy właśnie podoba mi się najbardziej. Może wynika to z tego, że na początku naszej znajomości widziałem ją wyłącznie nieumalowaną" - tak "Faktowi" o swojej żonie opowiadał natomiast sam wokalista.

"Mam to szczęście, że Magda jest piękna i chcę być z nią do końca życia! Modliłem się o dobrą żonę i sobie to wymodliłem, Kajra się nie modliła i ma co ma, czyli mnie" - dodał Sławomir.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Zapała | Kajra

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama