Reklama

Reklama

Sławomir i Zenek Martyniuk w duecie?

"Miłość w Zakopanem" Sławomira i "Przez twe oczy zielone" grupy Akcent to jedne z największych polskich przebojów YouTube. Czy dojdzie do współpracy obu wokalistów?

Jako "gwiazda rock polo" o pseudonimie Sławomir zadebiutował w Dzień Kobiet 2014 r. To wtedy premierę miał utwór "Megiera", a Sławomir Zapała pokazał swoje nowy wizerunek - charakterystyczny wąs, zaczeska na głowie czy bujne owłosienie na klacie, Volkswagen Golf 3, a także powiedzonka "Cześć tu Sławomir" i "czuć piniądz".

Posłuchaj utworu "Megiera" w serwisie Teksciory.pl

U jego boku pojawiła się też od razu żona Kajra (studiująca o rok wyżej na PWST Magdalena Kajrowicz znana z seriali "M jak miłość", "Na krawędzi" i "Chichot losu").

Reklama

Największą popularność przyniósł im przebój "Miłość w Zakopanem", który ma obecnie ponad 148 mln odsłon.

Minimalnie mniej (146 mln) odtworzeń ma z kolei "Przez twe oczy zielone" grupy Akcent, której liderem jest Zenek Martyniuk.

"Jestem bardzo otwarty na duet. Jeśli będzie fajna propozycja i fani będą tego chcieli, to jak najbardziej!" - mówi "Faktowi" Sławomir.

"Bardzo się lubimy i szanujemy. Było nam bardzo miło, kiedy Zenek przyszedł na nasz koncert w Białymstoku. Zenku, pozdrawiam cię serdecznie!" - dodaje.

O koleżeńskich relacjach zapewnia też Zenek Martyniuk.

"Na razie nie nagrywam duetów, ale oczywiście nie wykluczam, że to się kiedyś stanie! Najważniejsze, jaka byłaby to piosenka. Musiałaby być odpowiednia dla nas obu" - mówi gwiazdor disco polo.

Sprawdź tekst utworu "Przez twe oczy zielone" w serwisie Teksciory.pl

Sprawdź tekst utworu "Miłość w Zakopanem" w serwisie Teksciory.pl

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Zapała | Zenek Martyniuk | Akcent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje