Reklama

Sławomir i Kajra zapraszają na dancing. "Uszyci na miarę" w łóżku z Qczajem

Z okazji mikołajek do sieci trafił najnowszy teledysk Sławomira "Uszyci na miarę". "W takim wydaniu Kajry jeszcze nie widzieliśmy" - czytamy w opisie. W klipie pojawili się także Grażyna Wolszczak, Qczaj, Juras z Carmen Black i Tomasz Barański, a wideo jest ukłonem do zmarłego w sierpniu Piotra Balickiego, prezentera i animatora związanego ze stacją TVN.

Z okazji mikołajek do sieci trafił najnowszy teledysk Sławomira "Uszyci na miarę". "W takim wydaniu Kajry jeszcze nie widzieliśmy" - czytamy w opisie. W klipie pojawili się także Grażyna Wolszczak, Qczaj, Juras z Carmen Black i Tomasz Barański, a wideo jest ukłonem do zmarłego w sierpniu Piotra Balickiego, prezentera i animatora związanego ze stacją TVN.
Kajra w teledysku "Uszyci na miarę" Sławomira /

W ujawnionym wcześniej zwiastunie uwagę fanów przyciągnęła żona wokalisty - Kajra, ubrana w ognistą i skąpą czerwoną bieliznę. W łóżku towarzyszy jej 35-letni Qczaj, trener personalny i celebryta, uczestnik programu "Masked Singer".

W teledysku "Uszyci na miarę" pojawili się także zawodnik MMA Łukasz "Juras" Jurkowski i Carmen Black, choreograf Tomasz Barański, aktorka Grażyna Wolszczak. Klip jest również ukłonem dla Piotra Balickiego, który pomimo walki z ciężką chorobą, znalazł w sobie siłę i odwagę, aby pojawiać się na planie. Prezenter, animator i trener w programie "Mali giganci" zmarł w sierpniu w wieku 38 lat na czerniaka.

Reklama

"Wniósł na plan całe serce i te chwile zostaną z nami na zawsze" - wspominają go Sławomir i Kajra.

Piosenka "Uszyci na miarę" pochodzi z wydanej w październiku 2020 r. drugiej płyty Sławomira "The Best of".

Przypomnijmy, że "gwiazda rock polo" to muzyczna odsłona aktora Sławomira Zapały, który w dorobku ma role w m.in. serialach "Blondynka", "Hotel 52", "Piąty stadion" "Prosto w serce".

Od razu podbił serca fanów charakterystycznym wyglądem - wąs, zaczeska na głowie czy bujne owłosienie na klacie, oprócz tego Volkswagen Golf 3, a także powiedzonka "Cześć tu Sławomir" i "czuć piniądz". U jego boku pojawiła się też od razu żona Kajra (Magdalena Kajrowicz).

Sławomir i Kajra - historia wielkiej miłości

Kajra wyszła za Sławomira w 2011 r., kiedy to oboje byli początkującymi aktorami. Sławomir w 2006 r. ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, a rok później mury tej uczelni opuściła Kajra.

Kajra jeszcze podczas studiów wystąpiła w filmowych produkcjach Agnieszki Holland, Janusza Majewskiego i Michała Kwiecińskiego. Ma w dorobku epizodyczne role w takich serialach, jak m.in. "M jak miłość", "Na krawędzi", "Blondynka", "Ojciec Mateusz", "Prawo Agaty", "Komisarz Alex", "Chichot losu" i "Przyjaciółki".

"Mam to szczęście, że Magda jest piękna i chcę być z nią do końca życia! Modliłem się o dobrą żonę i sobie to wymodliłem, Kajra się nie modliła i ma co ma, czyli mnie" - podkreślał wielokrotnie Sławomir.

W kwietniu 2017 r. wypuścił debiutancki album zatytułowany przewrotnie "The Greatest Hits" promowany singlami "Megiera", "Ni mom hektara", "Aneta", "Miłość w Zakopanem" i "Ty mała znów zarosłaś". Płyta uzyskała status poczwórnej platyny za sprzedaż ponad 120 tys. sztuk. To właśnie dzięki temu utworowi z 2017 r. zdobył wielką popularność. Do tej pory to najpopularniejszy polski teledysk w serwisie YouTube - ma ponad 245 mln odsłon.

Sławomir i nowa płyta "The Best of"

W październiku 2020 r. do sprzedaży trafił drugi album Sławomira, zatytułowany również przewrotnie "The Best of". Z tego wydawnictwa pochodzą przeboje "Weekendowy korsarz", "Weselny pyton" (w klipie - zobacz! - Kajra bierze ślub z prezenterem Polsatu Krzysztofem Ibiszem), "Totalny Love", "Będę z nią" (gościnnie na akordeonie Marcin Wyrostek), "All Inclusive", "Boli d*pa" (sprawdź!) oraz "Kordian". Ta ostatnia piosenka poświęcona jest synowi pary - 9 września Kordian skończył 6 lat.

Sławomir i Kajra w programie "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami"

Sławomir i Kajra mają na koncie występy w programie "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie. Wokalista w 2016 r. zajął 7. miejsce w parze z Magdaleną Molędą. Lepiej poszło jego żonie - Kajra jesienią 2021 r. uplasowała się na 2. miejscu w parze z Rafałem Maserakiem.

Sławomir ma na koncie też występ w "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie (wiosną 2017 r. zajął trzecie miejsce, a jego wcielenie we Freddiego Mercury'ego docenił Brian May, gitarzysta Queen). Razem z żoną prowadzili też "Big Music Quiz", a w tym roku pojawił się w nowej odsłonie "Tak to leciało!".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sławomir Zapała | Magdalena Kajrowicz | Qczaj | teledyski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy