Reklama

Reklama

Siostry Melosik: Zobacz teledysk "Coś nie tak"

Znane z m.in. współpracy z Anią Dąbrowską Siostry Melosik pracują nad swoim autorskim materiałem. Do sieci trafił właśnie teledysk do nowego singla "Coś nie tak".

Siostry Melosik prezentują nowy teledysk

Piosenka "Coś nie tak" to trzeci - po "Batumi" (posłuchaj!) i "Równocześnie" - singel zapowiadający płytę Sióstr Melosik.

"Chociaż jest to jeden z naszych ulubionych utworów, nie planowałyśmy tworzenia do niego teledysku. Na zmianę decyzji wpłynął film 'Nóż w wodzie' Romana Polańskiego, który posłużył nam za inspirację. Jego bohaterowie, odcięci od świata na jachcie w upalne lato, zmuszeni są do konfrontacji ze swoimi uczuciami i sobą nawzajem. Bohaterka piosenki 'Coś nie tak' (sprawdź tekst utworu!), nie potrafiąc pogodzić się z odrzuceniem, próbuje taką konfrontację sprowokować. To skojarzenie spodobało się reżyserowi teledysku i tak zapadła decyzja o jego realizacji" - opowiadają siostry.

Reklama

Bliźniaczki DagmaraMartyna Melosik są autorkami piosenki "Coś nie tak".

Za produkcję muzyczną nagrania odpowiada Bartosz Staszkiewicz, klawiszowiec znany z grupy Sofa, mający na koncie współpracę z m.in. Kayah, Agnieszką Chylińską, Pauliną Przybysz, Marią Peszek i O.S.T.R.

Siostry w polskim show-biznesie próbują sił od dawna. Martyna w 2008 r. wygrała program "Fabryka Gwiazd" w Polsacie.

Od wielu lat współpracują z Anią Dąbrowską jako chórzystki i współautorki tekstów (trzy nominacje do Fryderyków).

W 2011 roku piosenka w wykonaniu Sióstr "Żeńsko-męska gra" promowała film Łukasza Palkowskiego "Wojna żeńsko-męska". W roku 2016 ich kompozycja "Znam na pamięć dalszy ciąg" ukazała się na limitowanej wersji albumu Ani Dąbrowskiej "Dla naiwnych marzycieli".

W 2018 roku utwór Sióstr "Batumi" przyniósł im Nagrodę Publiczności w koncercie Debiuty podczas Festiwalu w Opolu. Teledysk do nowej piosenki "Równocześnie" powstał jako podziękowanie za głosy oddane w tym konkursie i został w całości zrealizowany za zdobytą tam nagrodę pieniężną.

"Ich autorski materiał utrzymany jest w stylu pop/country, a melodyjne i kobiece piosenki wyróżniają się zarówno ich naturalnie spójnymi głosami, przemyślanymi tekstami jak i surowym, gitarowym brzmieniem" - czytamy w zapowiedzi.

Sprawdź słowa utworu "Równocześnie" w serwisie Tekściory.pl!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Siostry Melosik | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje