Reklama

Sinead O'Connor szykuje wspomnienia. Kiedy premiera książki "Rememberings"?

Życiorys irlandzkiej piosenkarki, która większość osób kojarzy głównie z przeboju "Nothing Compares 2 U" oraz faktu, że podarła publicznie zdjęcie Jana Pawła II, jest skomplikowany i dramatyczny. Wkrótce dowiemy się jeszcze więcej o perypetiach życiowych Sinead O'Connor. W czerwcu 2021 r. do sprzedaży trafią jej pamiętniki.

Sinead O'Connor szykuje premierę swoich wspomnień

Wydawnictwo Houghton Mifflin Harcourt Books & Media ogłosiło, że wspomnienia Sinead O'Connor zatytułowane "Rememberings" ukażą się 1 czerwca 2021 r.

Reklama

"To jest moja historia, jaką pamiętam. Miałam wiele radości, spisując ją przez ostatnich kilka lat" - zapowiedziała piosenkarka w oświadczeniu.

Houghton Mifflin określę tę książkę jako zaskakującą relację z życia O'Connor, począwszy od jej dzieciństwa w Dublinie, poprzez muzyczne triumfy, jak brawurowe wykonanie piosenki Prince'a "Nothing Compares 2 U" (sprawdź!), a także liczne kontrowersje i zmagania z chorobą psychiczną.

O'Connor od lat cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, która doprowadziła ją do kilku prób samobójczych. Jedną z przyczyn jej problemów psychicznych mogą być tragiczne przeżycia z dzieciństwa - matka znęcała się nad nią fizycznie i psychicznie.

W listopadzie piosenkarka poinformowała na Twitterze, że jej przyszłoroczna trasa koncertowa jednak się nie odbędzie, gdyż przystępuje do trwającej rok terapii traumy i uzależnień.

"W tym roku straciłam kogoś ukochanego i wpłynęło to na mnie tak bardzo, że na krótko uzależniłam się od narkotyku innego niż trawka" - wyznała.

Z kolei w październiku w dramatycznym wpisie wyjawiła, że głoduje. Z powodu agorafobii - lęku przed przebywaniem na otwartej przestrzeni i wyjściem z domu - nie jest w stanie zrobić zakupów w sklepie. A jako że mieszka na irlandzkiej prowincji, miała problem ze znalezieniem restauracji, która dowozi jedzenie.

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sinead O'Connor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje