Reklama

Show "Star Voice. Gwiazdy mają głos" jednak wróci na antenę?

Pod koniec czerwca pojawiła się informacja, że zawieszony przez pandemię koronawirusa program "Star Voice. Gwiazdy mają głos" nie wróci na antenę TVP2. Pojawiły się nowe wiadomości.

Pod koniec czerwca pojawiła się informacja, że zawieszony przez pandemię koronawirusa program "Star Voice. Gwiazdy mają głos" nie wróci na antenę TVP2. Pojawiły się nowe wiadomości.
Prowadzącymi program "Star Voice. Gwiazdy mają głos" byli Mariusz Czerkawski i Michalina Sosna /AKPA

Program nadawany był na żywo z udziałem publiczności od 28 lutego w każdy piątek. 

W programie "Star Voice. Gwiazdy mają głos" w każdym odcinku piosenki wykonują aktorzy, dziennikarze i sportowcy. Ich występy ocenia jury, przy czym to widzowie decydują, który uczestnik zwycięży w danym odcinku i otrzyma 10 tys. zł na wybrany przez siebie cel charytatywny. Laureat całego programu zdobędzie dodatkowo Diamentowy Mikrofon.

W skład jury weszli wokalistki Majka Jeżowska Helena Vondrackova oraz artysta kabaretowy Mariusz Kałamaga. Prowadzącymi zostali aktorka Michalina Sosna i hokeista Mariusz Czerkawski.

Reklama

Do rywalizacji stanęli Przemysław Babiarz, Beata Chmielowska-Olech, Tadeusz Chudecki, Aleksiej Jarowienko, Jacek Lenartowicz, Monika Pyrek, Marcel Sabat, Milena Sadowska, Aleksandra Szwed, Marcin UrbaśRobert Koszucki.

Po trzecim odcinku wyemitowanym 13 marca pojawiły się komentarze, że program ze względu na zagrożenie epidemiczne powinien zostać zdjęty z anteny, gdyż narażone jest zdrowie jurorów, uczestników oraz osób z produkcji.

W połowie marca TVP podjęła decyzją o zawieszeniu programu na dwa tygodnie. Spowodowane jest to zagrożeniem epidemicznym w kraju. Trzy miesiące później okazało się, że show został skasowany.

"W miniony piątek wszyscy wykonawcy dostali oficjalne oświadczenie telewizji, mówiące o tym, że program nie powróci na antenę. Mogę zacytować fragment pisma, które otrzymałem: '(...) decyzją dyrektor biura programowego Pani Agnieszki Dejneka, program 'Star Voice' nie wraca na antenę. Jest nam niezmiernie przykro, dziękujemy za współpracę i mamy nadzieję, że spotkamy się przy innej produkcji" - zdradził Plejadzie Tadeusz Chudecki.

Jednak, jak dowiedział się portal wirtualnemedia.pl, program może wrócić do ramówki po pandemii. "Telewizja Polska ze względu na pandemię nie wyemituje 'Star Voice' jesienią, ale nie wykluczone, że program powróci jeszcze na antenę TVP2" - powiedziała portalowi osoba z biuro prasowe publicznego nadawcy.

Pierwszy odcinek przyciągnął przed telewizory nieco ponad 2 mln widzów, ale oglądalność gwałtowanie spadła, do niewiele ponad 1,81 mln widzów przy trzecim odcinku.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak chronić siebie i innych przed zachorowaniem? Pamiętaj o częstym myciu rąk wodą z mydłem i unikaj dotykania oczu, nosa i ust. Kiedy kaszlesz lub kichasz, zawsze zakrywaj usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką. Zachowaj bezpieczną odległość (1-1,5 m) od osoby, która kaszle, kicha lub ma gorączkę. Jeśli możesz - zostań w domu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Star Voice. Gwiazdy mają głos | TVP2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy